NOZOMI DOJO
SPORTOVNÍ KLUB KENDÓ A IAIDÓ
HRADEC KRÁLOVÉ
 

FRANKFURT TENGU - TURNIER
FRANKFURT am MAIN, NĚMECKO

Mezinárodní turnaj kendó pro kategorie kjú a dan.

 

2013  ▪  Frankfurt am Main, 15.-16.6.2013

Nozomi Dojo reprezentovali: Pavel Štěpán ml., Lukáš Havelka, Prokop Šimek, Lukáš Kopiště, Milan Rašín. Na medaile jsme letos nedosáhli. Lukáš Havelka se v kategorii kjú probojoval do čtvrtfinále.

 

2012  ▪  Frankfurt am Main, 16.6.2012

 Kyu Tournament (150 startujících)

1.místo Risztech Wojciech AZS Katovice, PL
2.místo Kašík Ondřej Nozomi Dojo, CZ
3.místo
3.místo
Pawlovsky
Yilmasz Varol
 

Dan Tournament (151 startujících)

1.místo Kimura Oscar CH
2.místo Ulmer Jan  
3.místo
3.místo

 
 
Nozomi Dojo reprezentovali: Rašín M., Beňová J., P. jr., Kašík O., Pikola Mi., Havelka L., Feest M.
Nozomi Dojo reprezentovali: Fritz M., Štěpán P. jr., Štěpán P. sr. (z Bíliny Jana a Jindra Ziegelheimovi))

Team Tournament (50 týmů)

1.místo Dusseldorf Rot DE
2.místo Tekkeikan Berlín, DE
3.místo
3.místo
Katana Boys
Nozomi Dojo A
Frankfurt, DE
Hradec Králové, CZ
 
Nozomi Dojo A: Kašík O./Havelka L., P., Štěpán P. jr., Fritz M., Ziegelheimová J., Ziegelheim J.
Nozomi Dojo 1: Pikola Mi., Beňová J., Štěpán St., Máliš V./Rašín M., Feest M.  

 

2011

V tomto roce jsme se nezúčastnili

 

2010  ▪  Frankfurt am Main, 19.6.2010

 Kyu Tournament (135 startujících)

1.místo Štěpán Pavel jr. Nozomi Dojo
2.místo Ebine Kenichi  
3.místo
3.místo
Kozaki Genta
Umetzu Naoki
 

Dan Tournament (135 startujících)

1.místo Kumf Roberto  
2.místo Ichii Eiji  
3.místo
3.místo
SZYMIEC Przemyslaw
KIMURA Oscar
 
Nozomi Dojo reprezentovali: Rašín M., Štěpán P. jr., Štěpán P. sr, Šimek P.
Nozomi Dojo reprezentovali: Fritz M.

Team Tournament (53 týmů)

1.místo Dusseldorf Senior Německo
2.místo SUISSE 1 Švýcarsko
3.místo
3.místo
Budapest
katana Girls
Maďarsko
Německo
 
Nozomi Dojo: Šimek P., Štěpán P. jr., Fritz, Štěpán P. sr., Rašín M. (tým vyhrál 1. KO nad Bottrop a prohrál ve 2. KO se SUISSE 1)
 

 

2009  ▪   Frankfurt am Main, 13.6.2009

 Kjú Tournament

1.místo Szymiec Przemysl.
2.místo Schoch Mathieu  
3.místo
3.místo
Koko Patric
Dashorst Bart
 

Dan Tournament

1.místo Kiraly Norbert  
2.místo Trum Miklos  
3.místo
3.místo
Kamadi Werner
Okuura Ayako
 
Nozomi Dojo reprezentovali: Feest M., Koutník J., Rašín M., Štěpán P. ml. a Štěpán P. st., Vacek M.
Nozomi Dojo reprezentovali: Fritz M., Záhora R.

Team Tournament

1.místo D Ken B Německo
2.místo Hungary A Maďarsko
3.místo
3.místo
Atomium 1
Sprendling

Británie
 
Nozomi 1: Vacek, Štěpán ml., Fritz, Štěpán st., Záhora (tým prohrál až ve 3. kole s týmem Sprendling)
Nozomi 2: Feest, Koutník, Rašín

 

2008  ▪   Frankfurt am Main, 21.6.2008

Kyu Tournament

1.místo Štěpán Pavel jr. Nozomi Dojo, CZ
2.místo Fujita  
3.místo
3.místo
Lorenz
Stern
 

Dan Tournament

1.místo    
2.místo    
3.místo
3.místo
   
Nozomi Dojo reprezentovali: Pavel Štěpán ml. Nozomi Dojo reprezentovali: Martin Fritz