NOZOMI DOJO
SPORTOVNÍ KLUB KENDÓ A IAIDÓ
HRADEC KRÁLOVÉ
 

KO JIKA INTERNATIONAL JUNIOR SPRING TOURNAMENT
GHENT, BELGIUM

Mezinárodní turnaj pro mládež Ko Jika má dlouholetou tradici a dlouholetou tradici má i účast klubu Nozomi dojo na tomto turnaji.

Turnaj má mnoho kategorií včetně kategorie kihon (techniky) pro děti, které ještě nemají velké zkušenosti a necvičí v bógu. Zde jsou uvedeny výsledky ročníků a kategorií, kterých se zúčastnili členové oddílu Nozomi Dojo.

 

2017   ▪  Gent, Belgie, 27.4. - 1.5.2017

Kihon (techniky) 5-9 let

1.místo      
2.místo      
3.místo Jiří Jerie Nozomo Dojo CZ
BFS      

Kihon (techniky) 10-13 let

1.místo      
2.místo      
3.místo      
BFS      

Kihon (techniky) 14-18 let

1.místo Eliška Havelková Nozomo Dojo CZ
2.místo Domink Střihavka Nozomo Dojo CZ
3.místo      
BFS      

Shiai (zápas) 5-9 let

1.místo Miki Mistecký Nozomo Dojo CZ
2.místo      
3.místo Adam Kind Nozomo Dojo CZ
BFS      

Shiai (zápas) 10-12 let

1.místo      
2.místo      
3.místo Tadeáš Kindl
J. Ziegelheim ml.
Nozomo Dojo
San Do Mon Bílina
CZ
CZ
BFS      

Shiai (zápas) 13-15 let

1.místo      
2.místo      
3.místo      
BFS      

Shiai (zápas) 16-18 let

1.místo      
2.místo Lukáš Havelka Nozomi Dojo CZ
3.místo      
BFS      

Teams

1.místo Nozomi Spring Adam Kindl, Lucka Hřibová, Jakub Lohnický, Lukáš Havelka, Martin Fritz CZ
2.místo      
3.místo Nozomi Summer Kája Šandová, Tadeáš Kindl, Viktorie Eichlerová, Lukáš Kopiště, Ivo Rezek CZ
 

Team Nozomi Spring:

Team Nozomi Summer:

Team Nozomi Autumn:

Team Nozomi Winter:

Startovalo 33 týmů z Evropy!!

Nozomi Dojo reprezentovali:

 

 

 

2016   ▪  Gent, Belgie, 1.6.2016

Kihon (techniky) 5-9 let

1.místo      
2.místo      
3.místo      
BFS      

ihon (techniky) 10-12 let

1.místo      
2.místo      
3.místo      
BFS      

Kihon (techniky) 13-18 let

1.místo      
2.místo      
3.místo      
BFS      

Shiai (zápas) 6-9 let

1.místo      
2.místo      
3.místo      
BFS      

Shiai (zápas) 10-12 let

1.místo      
2.místo      
3.místo      
BFS      

Shiai (zápas) 13-15 let

1.místo      
2.místo      
3.místo      
BFS Eichlerová Nikol Nozomi Dojo CZ

Shiai (zápas) 16-18 let

1.místo Havelka Lukáš Nozomi Dojo CZ
2.místo      
3.místo      
BFS      

Teams

1.místo      
2.místo      
3.místo Nozomi Water Pavlík Kopiště, Lucka Hřibová, Viki Eichlerová, Míra Štefka a Ondra Havelka CZ
 

Team Nozomi Fire:

Team Nozomi Water: Pavlik Kopiste, Lucka Hribova, Viki Eichlerova, Mira Stefka a Ondra Havelka

Team Nozomi Earth:

Team Nozomi Earth:

 

Nozomi Dojo reprezentovali:

 

 

 

2015   ▪  Gent, Belgie, 2.5.2015

Kihon (techniky) 5-9 let

1.místo Chien Y-E. Schoden Kendo Club, Dusseldorf DE
2.místo      
3.místo Veltruský Matyáš Nozomi Dojo, Hradec Králové CZ
BFS      

ihon (techniky) 10-12 let

1.místo      
2.místo Hřibová Lucie Nozomi Dojo, Hradec Králové CZ
3.místo      
BFS      

Kihon (techniky) 13-18 let

1.místo      
2.místo      
3.místo Lapáčková Hana Nozomi Dojo, Hradec Králové CZ
BFS      

Shiai (zápas) 6-9 let

1.místo      
2.místo      
3.místo      
BFS      

Shiai (zápas) 10-12 let

1.místo      
2.místo      
3.místo      
BFS      

Shiai (zápas) 13-15 let

1.místo      
2.místo      
3.místo Havelka Ondřej Nozomi Dojo, Hradec Králové, Czech CZ
BFS      

Shiai (zápas) 16-18 let

1.místo      
2.místo      
3.místo Štefka Miroslav Nozomi Dojo, Hradec Králové CZ
BFS      

Teams

1.místo Nozomi Dojo 1 Hřibová L., Eichletrová V., Havelka O., Kopiště L., Havelka L. CZ
2.místo Dusseldorf Red   DE
3.místo Kojika 1
Wakakoma 1
  BE
 

Team Nozomi Dojo 1:

Team Nozomi Dojo 2:

Team Nozomi Dojo 3:

Kids 2:

Kids 3:

Team Mixed (v jiných týmech):

Nozomi Dojo reprezentovali:

 

 

 

2014   ▪  Gent, Belgie, 2014

Kihon (techniky) 5-9 let

1.místo      
2.místo      
3.místo      
BFS      

ihon (techniky) 10-12 let

1.místo      
2.místo      
3.místo      
BFS      

Kihon (techniky) 13-18 let

1.místo Rejtar Vojtěch Nozomi Dojo, Hradec Králové, Czech  
2.místo      
3.místo      
BFS      

Shiai (zápas) 5-9 let

1.místo      
2.místo      
3.místo      
BFS      

Shiai (zápas) 10-12 let

1.místo Kurogi Kota Wakakoma Kenshinkan, Brussel, Belgium  
2.místo Eichlerová Viktorie Nozomi Dojo, Hradec Králové, Czech CZ
3.místo      
BFS      

Shiai (zápas) 13-15 let

1.místo Havelka Lukáš Nozomi Dojo, Hradec Králové, Czech CZ
2.místo Kopiště Lukáš Nozomi Dojo, Hradec Králové, Czech CZ
3.místo Havelka Ondřej Nozomi Dojo, Hradec Králové, Czech CZ
BFS      

Shiai (zápas) 16-18 let

1.místo Thivolle Endy Ken Shin Kan, Valence, France  
2.místo Klein Luca Kendo Dojo Offengurg, Offendurg, Germany  
3.místo Takashima Yu
Leschl Liam
Shonen Kendo Club, Dusseldorf, Germany
Shonen Kendo Club, Dusseldorf, Germany
 
BFS      

Teams

1.místo Dusseldorf Blue    
2.místo Nozomi Dojo 1 ---, Eichlerová V., Kopiště, Havelka L., Šimek  
3.místo Dusseldorf Red    
 

Team Nozomi Dojo 1: 0, Eichlerová V., Kopiště, Havelka L., Šimek

Team Nozomi Dojo 2:Panzani, 0, Eichlerová N., Havelko O, Štefka

Team Mixed (v jiných týmech): Bartošek, Bařinka, Hadinec, Korbel, Pitaš

Nozomi Dojo reprezentovali:

 

 

 

2013   ▪  Gent, Belgie, 4.5. 2013

Kihon (zápas) 10-13 let

1.místo      
2.místo      
3.místo Korbel Jakub Nozomi Dojo, Hradec Králové CZ
BFS Lohnický Jakub Nozomi Dojo, Hradec Králové CZ

Kihon (zápas) 14-18 let

1.místo      
2.místo      
3.místo      
BFS Kotrbová Katka Nozomi Dojo, Hradec Králové CZ

Shiai (zápas) 10-12 let

1.místo      
2.místo      
3.místo      
BFS Lukášík Marek Tenshin Dojo, Zlín CZ

Shiai (zápas) 16-18 let

1.místo      
2.místo      
3.místo Šimek Prokop Nozomi Dojo, Hradec Králové CZ

Team Nozomi Dojo A: 

Team Nozomi Dojo B: 

Team Nozomi Dojo C: 

Nozomi Dojo reprezentovali:

Tenshin Dojo:

 

2012   ▪  Gent, Belgie, 2.-3.6. 2012

Kihon (zápas) 10-13 let

1.místo      
2.místo      
3.místo      
BFS      

Kihon (zápas) 14-18 let

1.místo      
2.místo      
3.místo      
BFS      

Shiai (zápas) 10-12 let

1.místo      
2.místo      
3.místo      
BFS      

Shiai (zápas) 16-18 let

1.místo      
2.místo      
3.místo      

Team Nozomi Dojo A: 

Team Nozomi Dojo B: 

Nozomi Dojo reprezentovali:

Kacubó Kenrikai: Pavel Puchmajer. Božena Klodová

 

2011   ▪  Gent, Belgie, 14.5. 2011

Shiai (zápas) 6-9 let

1.místo Kurogi K.    
2.místo Shoji A.    
3.místo Yoda T.
Tomiyama M.
   

Shiai (zápas) 10-12 let

1.místo Havelka Lukáš Nozomi Dojo, Hradec Králové CZ
2.místo Roubedou Katinka Ko Jjka Kendo Klub, Gent BE
3.místo Tanida Mayuko
Yamamoto Shogo
Renshinjuku, Amstrdam
Mumeishi, London
NL
GB

Shiai (zápas) 13-15 let

1.místo Yamamoto Takomi    
2.místo Šimek Prokop Nozomi Dojo, Hradec Králové CZ
3.místo Imade H.
Inoue S.
 
 

Shiai (zápas) 16-18 let

1.místo Grosfils M.    
2.místo Miyahara R.    
3.místo Ohashi R.
Ebine K
   

Teams

1.místo Mix    
2.místo Dusseldorf 1    
3.místo Dusseldorf 1
Oldenburg 1
   

Team Nozomi Dojo A: Červenka, Havelka L., Šimek, Koutník, Štěpán

Team Nozomi Dojo B: Eichlerová V., Havelka O., Kopiště, Pikola,

Nozomi Dojo reprezentovali: Adam Brychta Viktorie a Nikol Eichlerovi, Ondřej a Lukáš Havelkovi, Kopiště Lukáš, Koutník Jiří, Pikola Michal, Šimek Prokop, Štefka Mirek, Štěpán Pavel jr., Vágner Dominik

DDM Bílina: Červenka Tomáš

Kacubó Kenrikai: Pavel Puchmajer

 

2010  ▪  15.5. 2010, Gent, Belgie

Shiai (zápas) 6-9 let

1.místo Imade Asahi Shonen Kendo Club, Dusseldorf DE
2.místo Yokota Yuki Renshinjuku, Amstelveen NL
3.místo Eichlerová Nikol
Kikuya Amane
Nozomi Dojo, Hradec Králové
Renshinjuku, Amstelveen
CZ
NL

Kihon (techniky) 14-18 let

1.místo Heureswijn H.    
2.místo Brychta Petr Nozomi Dojo, Hradec Králové CZ
3.místo Pikola Michal
Kreinhesseling K.
Nozomi Dojo, Hradec Králové
Shoden Kendo Club, Dusseldorf
CZ
DE

Shiai (zápas) 16-18 let

1.místo Štěpán Pavel jr. Nozomi Dojo, Hradec Králové CZ
2.místo Ohashi Ryo Seikenjuku, Oldenburg DE
3.místo Koseki Sayo
Renshinjuku, Amstelveen NL

Teams

1.místo      
2.místo      
3.místo Nozomi Dojo Eichlerová N., Havelka L., Šimek P., Štěpán P. jr., Koutník J. CZ

Historicky 1. medaile v týmech pro Nozomi Dojo z tohoto turnaje!!

Best Fighting Spirit (all tournament)

BFS Štěpán Pavel jr. CZ Nozomi Dojo CZ

Nozomi Dojo reprezentovali: Adam a Petr Brychtovi, Eichlerová Nikol, Ondřej a Lukáš Havelkovi, Kopiště Lukáš, Koutník Jiří, Pikola Michal, Šimek Prokop, Štefka Mirek, Štěpán Pavel jr., Vágner Dominik

 

2009  ▪  Gent, Belgie, 23.5. 2009

Kihon do 9 let

1.místo De Moor L. Kenseikan BE
2.místo Carlier E. Ko Jika Kendo Club BE
3.místo Greenhagen
Carlier M.
Ko Jika Kendo Club
Ko Jika Kendo Club
BE
BE
BFS Brychta Adam Nozomi Dojo CZ

Kihon 10 - 13 let

1.místo Vd. Mergel C. Kenseikan BE
2.místo Cox E. Sei Shin Kan BE
3.místo De Brie B.
Černý Jakub
Kenseikan
Nozomi Dojo
BE
CZ
BFS      

Shiai do 6 let

1.místo Detavernier A.    
2.místo Severy Q.    
3.místo Matsushita T. Wakakoma Kenshikai BE
BFS Havelka Ondřej Nozomi Dojo CZ

Nozomi Dojo reprezentovali: Brychta Adam, Černý Jakub, Ondřej a Lukáš Havelkovi, Kopiště Lukáš, Koutník Jiří, Kutěj Jan, Šimek Prokop, Štěpán Pavel jr., Žďárský Jan

 

2008  ▪  Gent, Belgie

Kihon do 9 let

1.místo      
2.místo      
3.místo      
BFS Havelka Ondřej Nozomi Dojo CZ

Shiai do 9 let

1.místo      
2.místo      
3.místo Havelka Lukáš Nozomi Dojo CZ
BFS      

Shiai 13-15 let

1.místo      
2.místo      
3.místo Štěpán Pavel ml. Nozomi Dojo CZ
BFS      

Nozomi Dojo reprezentovali: Ondra a Lukášek Havelkovi, Prokop Šimek, Honza Žďárský, Pavel Štěpán ml., Honza Pavelka

 

2007  ▪  Gent, Belgie

Kihon 10 - 12 let

1.místo    
2.místo    
3.místo    
BFS Šimek Prokop Nozomi Dojo, CZ

Shiai 13 -15 let

1.místo    
2.místo    
3.místo Štěpán Pavel jr. Nozomi Dojo, CZ
BFS    

Shiai - do 18 let

1.místo Fritz Martin Nozomi Dojo, CZ
2.místo    
3.místo Míšek Jakub Sandómon, CZ
BFS    
 
Reprezentovali nás: Neišl Valdemar (Tenshin Dojo), Šimek Prokop (Nozomi Dojo), Havelka Lukáš, (Nozomi Dojo), Míšek Jakub (Sandómon), Fritz Martin (Nozomi Dojo), Štěpán Pavel ml. (Nozomi Dojo)
 

2006  ▪  Gent, Belgie

Shiai - do 18 let
1.místo Fritz Martin Nozomi Dojo, CZ
2.místo    
3.místo    
BFS    
Junioři
1.místo    
2.místo    
3.místo    
BFS    
Nozomi Dojo reprezentovali: Fritz, Štěpán ml.,