NOZOMI DOJO
SPORTOVNÍ KLUB KENDÓ A IAIDÓ
HRADEC KRÁLOVÉ
 

MUGA Cup
Národní pohár kendó, Brno

Výsledky

 

2017 ▪  Brno, 21.10.2017

Kategorie junioři

1. Dunka Martin SanoMon Bílina CZ
2. Eichlerová Nikol Nozomi Dojo, Hradec Kr. CZ
3.
3.
Luhnický Jakub
Eichlerová Viktorie
Nozomi Dojo, Hradec Kr.
Nozomi Dojo, Hradec Kr.
CZ
FS Eichlerová Viktorie Nozomi Dojo, Hradec Kr. CZ

Kategorie ženy

1. Eichlerová Nikol Nozomi Dojo, Hradec Kr. CZ
2. Vytlačilová Eliška Katsu bó kenri kai, Praha CZ
3.
3.
Štěpánová Pavla
Klimovičová Bára
Nozomi Dojo, Hradec Kr.
Kagawa-Kai
CZ
FS      

Kategorie smíšená

.
1. Fritz Martin Nozomi Dojo, Hradec Kr. CZ
2. Formánek Martin Tenshin Dojo, Zlín CZ
3.
3.
Šimek Prokop
Máliš Vít ml.
Nozomi Dojo, Hradec Kr.
SnDoMon Bílina
CZ
FS      
 

Dětský turnaj

Letos 1. ročník

Kategorie kihon

.
1.      
2.      
3.
3.
     
FS      

Kategorie shiai do 8 let

.
1.      
2.      
3.
3.
     
FS      

Kategorie shiai 9-11 let

.
1.
2. Kindl Adam Nozomi Dojo, Hradec Kr. CZ
3.
3.
Šandová Karolína
 
Nozomi Dojo, Hradec Kr.
 
CZ
FS      

 

Kategorie shiai 12-13 let

.
1. Hřibová Lucie Nozomi Dojo, Hradec Kr. CZ
2. Kindl Tadeáš Nozomi Dojo, Hradec Kr. CZ
3.
3.
Kryl Tomáš
 
Nozomi Dojo, Hradec Kr.
 
CZ
FS Rydrych Ondřej Nozomi Dojo, Hradec Kr.  

 

Kategorie 3 členné týmy

.
1.      
2. Nozomi Dojo Kindl A., Kindl T., Lohnický J.  
3.
3.
Nozomi Dojo
Nozomi Dojo
Záhora R., Eichler M., Lohnický T.
Rezková N., Hřibová L., Havelka O.
 
FS      

 

 

2016 ▪  Brno, 16.10.2016

Kategorie junioři

1. Dunka Martin SanoMon Bílina CZ
2. Eichlerová Nikol Nozomi Dojo, Hradec Kr. CZ
3.
3.
Luhnický Jakub
Eichlerová Viktorie
Nozomi Dojo, Hradec Kr.
Nozomi Dojo, Hradec Kr.
CZ
FS Eichlerová Viktorie Nozomi Dojo, Hradec Kr. CZ

Kategorie ženy

1. Eichlerová Nikol Nozomi Dojo, Hradec Kr. CZ
2. Vytlačilová Eliška Katsu bó kenri kai, Praha CZ
3.

3.
Štěpánová Pavla
Klimovičová Bára
Nozomi Dojo, Hradec Kr.
Sortovní klub Kagawa-Kai, Olomouc
CZ
FS      

Kategorie smíšená

.
1. Fritz Martin Nozomi Dojo, Hradec Kr. CZ
2. Formánek Martin Tenshin Dojo, Zlín CZ
3.
3.
Šimek Prokop
Máliš Vít ml.
Nozomi Dojo, Hradec Kr.
SnDoMon Bílina
CZ
FS      
 

 

2015 ▪  Brno, 21.6.2015

Kategorie junioři

1. Kopiště Lukáš Nozomi Dojo, Hradec Kr.  
2. Štefka Miroslav Nozomi Dojo, Hradec Kr.  
3.
3.
Eichlerová Nikol
Havelka Lukáš
Nozomi Dojo, Hradec Kr.
Nozomi Dojo, Hradec Kr.
 
FS      

Kategorie ženy

1. Eichlerová Nikol Nozomi Dojo, Hradec Kr.  
2. Vytlačilová Eliška Katsu bó kenri kai, Praha  
3.
3.
Klimovičová B.
Nguyen Hana
Kagawa-Kai
Katsu bó kenri kai, Praha
 
FS      

Kategorie smíšená

.
1. Fritz Martin Nozomi Dojo, Hradec Kr.  
2. Štěpán Pavel ml. Katsu bó kenri kai, Praha  
3.
3.
Kopiště Lukáš
Laibrt Lukáš
Nozomi Dojo, Hradec Kr.
Fudoshin Kai České Budějovice ČR
 
FS      
 
 

2014    Brno, 2014

Kategorie junioři

1. Böhm Petr Fudoshin Kai České Budějovice ČR
2. Böhm Jan Fudoshin Kai České Budějovice ČR
3.
3.
-----
-----
------
------
BFS    

Kategorie ženy

1. Vytlačilová Eliška Katsu bó kenri kai, Praha
2. Kadlecová Alena Sportovní klub Kagawa-Kai
3.
3.
Štěpková Martina
Nguyen Hana
Sportovní klub Kagawa-Kai
Katsu bó kenri kai, Praha
BFS    

Kategorie smíšená

1. Dudáš Ondřej Katsu bó kenri kai, Praha
2. Ziegelheim Jindřich SanDoMon Bílina
3.
3.
Formánek Martin
Novák Marek
Tenshin Dojo, Zlín
Katsu bó kenri kai, Praha
BFS    
 
 

 

2013  ▪  Brno, 18.5.2013

Kategorie ženy

1.místo Cílková Jaroslava  
2.místo Ziegelheimová Jana  
3.místo
3.místo
Štěpánová Pavla
Vytlačilová Eliška
Nozomi Dojo
 
BFS    

Kategorie smíšená

1.místo Cílek Jan Sandómon Praha
2.místo Laibrt Lukáš  
3.místo
3.místo
Štěpán Pavel
Trojek
Nozomi Dojo
BFS Kopiště Lukáš Nozomi Dojo

 

2012  ▪  Brno, 5.6.2012

Kategorie ženy

1.místo Murata Yuri Seishinkan
2.místo Kašíková Ludmila Seishinkan
3.místo Žáčková Eliška
Štěpánová Pavla
Sandómon Praha
Nozomi Dojo
BFS Kadlecová Alena Kagawa-Kai

Kategorie smíšená

1.místo Dudáš Ondřej Kacubó Kenrikai
2.místo Novák Marek Kacubó Kenrikai
3.místo
3.místo
Štěpánová Pavla
Murata Yuri
Nozomi Dojo
Seishinkan
BFS Pavelka Jiří Kacubó Kenrikai

 

2011  ▪  Brno, 5.6.2011

Kategorie ženy

1.místo Štěpánová Pavla Nozomi Dojo
2.místo Žáčková Eliška Sandómon
3.místo Králová Daniela
Kašíková Ludmila
Seishinkan
Seishinkan
BFS Ngyuen Giang Kacubó

Kategorie smíšená

1.místo Novák Marek Kacubó Kenrikai
2.místo Takemoto Ko Kacubó Kenrikai
3.místo
3.místo
Kašpar Ondřej
Štěpán Pavel
Kacubó Kenrikai
Nozomi Dojo
BFS Fous Michal  

 

2010  ▪  Brno, 13.6.2010

Kategorie ženy

1.místo Dohányosová Denisa Sandómon Praha
2.místo Kašíková Ludmila Seishinkan
3.místo Jiřičková Katařina
Štěpánová Pavla
Sandómon
Nozomi Dojo
BFS Kašíková Ludmila Seishinkan

Kategorie smíšená

1.místo Fritz Martin Nozomi Dojo
2.místo Štěpán Pavel Nozomi Dojo
3.místo
3.místo
Jelen Tomáš
Jiřičková Kateřina
Sandómon
Sandómon
BFS Kašík Ondřej Nozomi Dojo