NOZOMI DOJO
SPORTOVNÍ KLUB KENDÓ A IAIDÓ
HRADEC KRÁLOVÉ
 

Nozomi Cup
Národní pohár kendó, Hradec Králové

Výsledky

2016 ▪  Hradec Králové, 28.11.2016

Kategorie junioři

1.místo Havelka Ondřej Nozomi Dojo, Hradec Kr. CZ
2.místo Dunka Martin SanDoMon Bílina CZ
3.místo
3.místo
Dunka Martin
Lohnický Jakub
Nozomi Dojo
SanDoMon Bílina
CZ
BFS Yotsumoto Sousuke Kacubó Kenrikai JP

Kategorie ženy

1.místo Eichlerová Viktorie Nozomi Dojo, Hadec. Kr.
2.místo Eichlerová Nikol Nozomi Dojo, Hadec. Kr.
3.místo
3.místo
Svobodová Miriam
Jeníčková Zuzana
Sportovní klub Kagawa Kai Olomouc
Kacubó Kenrikai
BFS Jeníčková Zuzana Kacubó Kenrikai

Kategorie smíšená

1.místo Fritz Martin Nozomi Dojo
2.místo Štěpán Pavel ml. Nozomi Dojo
3.místo
3.místo
Havlíček Ondřej
Šimek Prokop
Kensei, Praha Dojo
Nozomi Dojo
BFS Havelka Lukáš Nozomi Dojo
 

 

2015 ▪  Hradec Králové, 29.11.2015

Kategorie junioři

1.místo Havelka Lukáš Nozomi Dojo
2.místo Havelka Ondřej Nozomi Dojo
3.místo
3.místo
Dunka Martin
Kopiště Lukáš
SanDoMon Bílina
Nozomi Dojo
BFS Havlíček Ondřej Kensei

Kategorie ženy

1.místo Ziegelheimová Jana SanDoMon Bílina
2.místo Štěpánová Pavla Nozomi Dojo
3.místo
3.místo
Eichlerová Nikol
Pončíková Jana
Nozomi Dojo
Seishinkan
BFS Kadlecová Alena Kagawa-Kai

Kategorie smíšená

1.místo Cílek Jan Sandómon Praha
2.místo Fritz Martin Nozomi Dojo
3.místo
3.místo
Havelka Ondřej
Štěpán Pavel ml.
Nozomi Dojo
Nozomi Dojo
BFS Lohnický Jakub Nozomi Dojo
 

 

2014  ▪  Hradec Králové, 30.11.2014

Kategorie ženy

1.místo Luchesi Karolína Kagawa-Kai
2.místo Štěpánová Pavla Nozomi Dojo, HK
3.místo
3.místo
Kadlecová Alena
Klodová Božena
Kagawa-Kai
Kacubó Kenrikai
BFS Šlechtová Patra Kensei

Kategorie smíšená

1.místo Cílek Jan Sandómon Praha
2.místo Štěpán Pavel ml. Nozomi Dojo, HK
3.místo
3.místo
Novák Marek
Ziegelheim Jindřich
Kacubó Kenrikai
Sandómon Bílina
BFS Mráz  

Kategorie junioři

Výsledky juniorů jsou uvedeny u Vánočního kendování
 

 

2013  ▪  Hradec Králové, 24.11.2013

Kategorie ženy

1.místo Ziegelheimová Jana Sandómon Bílina
2.místo Klodová Božena Kacubó Kenrikai
3.místo
3.místo
Cílková Jaroslava
Štěpánová Pavla
Sandómon Praha
Nozomi Dojo
BFS Klodová Božena Kacubó Kenrikai

Kategorie smíšená

1.místo Fritz Martin Nozomi Dojo
2.místo Dudáš Ondřej Kacubó Kenrikai
3.místo
3.místo
Cílek Jan
Štěpán Pavel ml.
Sandómon Praha
Nozomi Dojo
BFS    
   

 

2012  ▪  Hradec Králové, 25.11.2012

Kategorie ženy

1.místo Štěpánová Pavla Nozomi Dojo
2.místo Kadlecová Alena Kagawa-Kai
3.místo
3.místo
Drcmánková Kateřina
Beňová jana
Kagawa-Kai
Nozomi Dojo
BFS    

Kategorie smíšená

1.místo Fritz Martin Nozomi Dojo
2.místo Štěpán Pavel ml. Nozomi Dojo
3.místo
3.místo
Formánek Martin
Jelen Tomáš
Tenshin Dojo
Sandómon Praha
BFS    
   

 

2011  ▪  Hradec Králové, 27.11.2011

Kategorie ženy

1.místo Murata Juri Seishinkan
2.místo Jiřičková Kateřina Sandómon Praha
3.místo
3.místo
Štěpánová Pavla
Vlčková Alena
Nozomi Dojo
Kagawa Kai
BFS Jiřičková Kateřina Sandómon Praha

Kategorie smíšená

1.místo Fritz Martin Nozomi Dojo
2.místo Štěpán Pavel ml. Nozomi Dojo
3.místo
3.místo
Formánek Martin
Novák Marek
Tenshin Dojo
Kacubó Kenrikai
BFS Havelka Lukáš Nozomi Dojo
   

 

2010  ▪  Hradec Králové, 28.11.2010

Kategorie ženy

1.místo Stejskalová Jaroslava Sandómon Praha
2.místo Beňová Jana Nozomi Dojo
3.místo
3.místo
Macečková Michaela
Vlčková Alena
Seishinkan
Kagawa Kai
BFS Beňová Jana Nozomi Dojo

Kategorie smíšená

1.místo Dudáš Ondřej Kacubó Kenrikai
2.místo Fritz Martin Nozomi Dojo
3.místo
3.místo
Buňata Tomáš
Suchý Michal
Kacubó Kenrikai
Kacubó kenrikai
BFS Míšek Jakub Sandómon Praha
   

 

2009  ▪  Hradec Králové, 29.11.2009

Kategorie ženy

1.místo Kategorie ženy nebyla vypsána
2.místo
3.místo
3.místo
BFS

 

Kategorie smíšená

1.místo Fritz Martin Nozomi Dojo
2.místo Štěpán Pavel ml. Nozomi Dojo
3.místo
3.místo
Dudáš Ondřej
Novák Marek
Kacubó Kenrikai
Kacubó Kenrikai
BFS Dvořák Michal Seishinkan

 

2008

Kategorie ženy

1.místo Ziegelheimová Jana Sandómon
2.místo Dvořáková Petra Sandómon
3.místo
3.místo
Jiřičková Kateřina
---
Sandómon
BFS    

Kategorie smíšená

1.místo Fritz Martin Nozomi Dojo
2.místo Dudáš Ondřej Kacubó Kenrikai
3.místo
3.místo
Novák Marek
Štěpán Pavel ml.
Kacubó Kenrikai
Nozomi Dojo
BFS    
 

 

2007

Kategorie ženy

1.místo Hlaváčková Veronika Sandómon
2.místo Štěpánová Pavla Nozomi Dojo
3.místo
3.místo
Dvořáková Petra
Gregorovičová Martina
Sandómon
Kacubó Kenrikai
BFS Gregorovičová Martina Kacubó Kenrikai

Kategorie smíšená

1.místo Fritz Martin Nozomi Dojo
2.místo Jelen Tomáš Sandómon
3.místo
3.místo
Baumruk Filip
Štěpán Pavel ml.
Kacubó Kenrikai
Nozomi Dojo
BFS Štěpán Pavel ml. Nozomi Dojo
 

 

2006

Kategorie ženy

1.místo Stejskalová Jaroslava Sandómon
2.místo Luchesi Karolína Kagawa Kai
3.místo
3.místo
Gregorovičová Martina
Jiřičková Kateřina
Kacubó Kenrikai
Sandómon
BFS Dvořáková Petra Sandómon

Kategorie smíšená

1.místo Baumruk Filip Kacubó Kenrikai
2.místo Fritz Martin Nozomi Dojo
3.místo
3.místo
Jelen Tomáš
Berger Tomáš
Sandómon
Kacubó Kenrikai
BFS Gregorovičová Martina Kacubó Kenrikai
 

 

2005

Kategorie ženy

 

Kategorie ženy nebyla vypsána

Kategorie smíšená

1.místo Jan Cílek Sandómon
2.místo Martin Fritz Nozomi Dojo
3.místo
3.místo
Petr Zetocha
Onari Tetsu
Sandómon
Sandómon
BFS Sebastian Šimek Kacubó Kenrikai