NOZOMI DOJO
SPORTOVNÍ KLUB KENDÓ A IAIDÓ
HRADEC KRÁLOVÉ
 

Sacuki Cup
Národní pohár kendó, Praha

Výsledky

2017 ▪  Praha, 28.5.2017

Kategorie junioři

1. Lohnický Jakub Nozomi Dojo CZ
2. Dunka Martin Nozomi Dojo CZ
3. Eichlerová Viktorie
Sousuke Yotsumoto
Nozomi Dojo
Kacubó Kenrikai Praha
CZ
FS      

Kategorie ženy

1. Rodig Jasnin Kendo Dresden DE
2. Eichlerová Nikol Nozomi Dojo CZ
3. Luchesi Karolína
Mutaharju Milena


Kagawa Kai Olomouc
VŠTJ Technika Praha strojní - oddíl San Do Mon
Kusanagi kai
CZ
DE


FS      

Kategorie smíšená

.
1. Štěpán Pavel ml. Nozomi Dojo CZ
2. Dudáš Ondřej Kacubó Praha CZ
3. Lohnický Jakub
Laibrt Lukáš
Nozomi Dojo
Kusanagi kai
CZ
CZ
FS      
 

Týmy Sever vs. Jih (není součást Národního poháru)

1. Sever Z Nozomi nominováni: Eichlerová Niki, Eichlerová Viki, Štěpán Pavel ml. - všichni své zápasy vyhráli.
2. Jih  
 

 

 

 

2016 ▪  Praha, 15.5.2016

Kategorie junioři

1. Havelka Ondřej Nozomi Dojo CZ
2. Havelka Lukáš Nozomi Dojo CZ
3. Eichlerová Viktorie
Bureš Petr
Nozomi Dojo
SanDoMon Bílina
CZ
FS      

Kategorie ženy

1. Ziegelheimová Jana SanDoMon Bílina CZ
2. Eichlerová Nikol Nozomi Dojo CZ
3. Binder Kerstin
Rodig Jasmin
Budo Club Dresden
Budo Club Dresden
DE
DE
FS      

Kategorie smíšená

.
1. Dudáš Ondřej Katsu bó kenri kai CZ
2. Štěpán Pavel ml. Nozomi Dojo CZ
3. Cílek Jan

Laibrt Lukáš
VŠTJ Technika Praha strojní - oddíl San Do Mon
Kusanagi kai
CZ

CZ
FS      
 

Týmy Sever vs. Jih (není součást Národního poháru)

1. Sever  
2. Jih  
 

 

2015    Praha, 17.5.2015

Kategorie junioři

1. Havelka Lukáš Nozomi Dojo
2. Štefka Miroslav Nozomi Dojo
3.
3.
Eichlerová Nikol
Pitaš Ondřej
Nozomi Dojo
Nozomi Dojo
BFS  ---  

Kategorie ženy

1. Ziegelheimová Jana Sandómon Bílina
2. Eichlerová Nikol Nozomi Dojo
3.
3.
Vytlačilová Eliška
Klodová Božena
Katsu bó kenri kai
Katsu bó kenri kai
BFS  ---  

Kategorie smíšená

1. Štěpán Pavel ml. Nozomi Dojo
2. Ziegelheimová Jana Sandómon Bílina
3.
3.
Dudáš Ondřej
Havelka Lukáš
Katsu bó kenri kai
Nozomi Dojo
BFS  ---  

 BFS dohromady ze všech kategorií:

 Eichlerová N. a Havelka L.

 

Týmy Sever vs. Jih (není součást Národního poháru)

1. Sever Eichlerová, Havelka, Mudroňová, Klodová, Pitaš, Štěpán, Dudáš
2. Jih Sejk, ?, Ziegelheimová, Mráz, Žáček, Laibrt
 

 

2014    Praha, 2014

Kategorie junioři

1. Havelka Lukáš Nozomi Dojo
2. Štefka Miroslav Nozomi Dojo
3.
3.
Kopiště Lukáš
Bařinka Jan
Nozomi Dojo
Tenshin Dojo
BFS    

Kategorie ženy

1. Ziegelheimová Jana SanDoMon Bílina
2. Vytlačilová Eliška Katsu bó kenri kai
3.
3.
Eichlerová Nikol
Masaki Norigo
Nozomi Dojo
VŠTJ Technika Praha strojní - oddíl San Do Mon
BFS    

Kategorie smíšená

1. Ziegelheimová Jana SanDoMon Bílina
2. Häckl Daniel Katsu bó kenri kai
3.
3.
Formánek Martin
Ráliš Michal
Tenshin Dojo
VŠTJ Technika Praha strojní - oddíl San Do Mon
BFS    
 
 

2013    Praha, 2013

Kategorie ženy

1.místo Ziegelheimová Jana Sandómon Bílina
2.místo Cílková Jaroslava Sandómon Praha
3.místo
3.místo
Riesslerová Aneta
Nguyen Hana
 
BFS Nguyen Hana  

Kategorie smíšená

1.místo Cílek Jan Sandómon Praha
2.místo Urban Adam  
3.místo
3.místo
Laibrt Lukáš
Ziegelheimová Jana
 
BFS Cílek Jan Sandómon Praha

 

2012    Praha, 2012

Kategorie ženy

1.místo Ziegelheimová Jana SanDóMon Bílina
2.místo Štěpánová Pavla Nozomi Dojo
3.místo
3.místo
Vlčková Alena
---
Kagawa-Kai
BFS    

Kategorie smíšená

1.místo Fritz Martin Nozomi Dojo
2.místo Cílek Jan Sandómon Praha
3.místo
3.místo
Štěpán Pavel ml.
Dudáš Ondřej
Nozomi Dojo
Kacubó Kenrikai
BFS    

 

2011    Praha, 22.5.2011

Kategorie ženy

1.místo Štěpánová Pavla Nozomi Dojo
2.místo Kašíková Ludmila Seishinkan
3.místo
3.místo
Jiřičková Kateřina
Beňová Jana
Sandómon Praha
Nozomi Dojo
BFS    

Kategorie smíšená

1.místo Dudáš Ondřej Kacubó Kenrikai
2.místo David Tomáš Seishinkan
3.místo
3.místo
Novák Marek
Suchý Michal
Kacubó Kenrikai
Kacubó Kenrikai
BFS    
 

 

2010    Praha

Kategorie ženy

1.místo Dohányosová Denisa Sandómon Praha
2.místo Štěpánová Pavla Nozomi dojo
3.místo
3.místo
Žáčková Eliška
Kašíková Ludmila
Sandómon
Seishinkan
BFS    

Kategorie smíšená

1.místo Fritz Martin Nozomi Dojo
2.místo Buňata Tomáš Kacubó Kenrikai
3.místo
3.místo
Laibrt Lukáš
Suchý Michal
Fudoshinkai
Kacubó Kenrikai
BFS    
 

 

2009  ▪  Praha

Kategorie ženy

1.místo Štěpánová Pavla Nozomi Dojo
2.místo Jiřičková Kateřina Sandómon
3.místo Žáčková Eliška

Sandómon

BFS    

Kategorie smíšená

1.místo Fritz Martin Nozomi Dojo
2.místo Štěpán Pavel ml. Nozomi Dojo
3.místo
3.místo
Dudáš Ondřej
Jelen Tomáš
Kacubó Kenrikai
Sandómon
BFS    
 

 

2008

Kategorie ženy

1.místo Ziegelheimová Jana Sandómon
2.místo Štěpánová Pavla Nozomi Dojo
3.místo
3.místo
Luchesi Karolína
Stejskalová Jaroslava
Sandómon
Kagawa Kai
BFS Štěpánová Pavla Nozomi Dojo

Kategorie smíšená

1.místo Ziegelheim Jindřich Sandómon
2.místo Zetocha Petr Sandómon
3.místo
3.místo
Fritz Martin
Štěpán Pavel ml.
Nozomi Dojo
Nozomi Dojo
BFS Formánek Martin Tenšin Dódžó
 

 

2007

Kategorie ženy

1.místo Stejskalová Jaroslava Sandómon
2.místo Hlaváčková Veronika Sandómon
3.místo
3.místo
Jiřičková Kateřina
Štěpánová Pavla
Sandómon
Nozomi Dojo
BFS Dvořáková Petra Sandómon

Kategorie smíšená

1.místo Baumruk Fillip Kacubó Kenrikai
2.místo Fritz Martin Nozomi Dojo
3.místo
3.místo
Cílek Jan
Jelen Tomáš
Sandómon
Sandómon
BFS Štěpán Pavel st. Nozomi Dojo
 

 

2006

Kategorie ženy

1.místo Štěpánová Pavla Nozomi Dojo
2.místo Jiřičková Kateřina Sandómon
3.místo
3.místo
Dohányosová Denisa
---
Sandómon
BFS Jiřičková Kateřina Sandómon

Kategorie smíšená

1.místo Zetocha Petr Sandómon
2.místo Fritz Martin Nozomi Dojo
3.místo
3.místo
Baumruk Filip
Mlejnek Michal
Kacubó Kenrikai
Sandómon
BFS Cilek Jan Sandómon

Turnaj týmů (není součást NP)

1. Mrtvoly (Baumruk, Břeň, Buňata), 2. Hradečtí draci (Štěpánová, Štěpán ml., Fritz)
 

 

2005

Kategorie ženy

 

Kategorie ženy nebyla vypsána

Kategorie smíšená

1.místo Baumruk Filip Kacubó Kenrikai
2.místo Fritz Martin Nozomi Dojo
3.místo
3.místo
Laibrt Lukáš
Zetocha Petr
Fudoshin Kai
Sandómon
BFS Štěpánová Pavla Nozomi Dojo
 

 

2004

Kategorie ženy

 

Kategorie ženy nebyla vypsána

Kategorie smíšená

1.místo    
2.místo    
3.místo
3.místo
   
BFS    

 

2003

Kategorie ženy

 

Kategorie ženy nebyla vypsána

Kategorie smíšená

1.místo    
2.místo    
3.místo
3.místo
   
BFS    

 

2002

Kategorie ženy

 

Kategorie ženy nebyla vypsána

Kategorie smíšená

1.místo    
2.místo    
3.místo
3.místo
   
BFS