NOZOMI DOJO
SPORTOVNÍ KLUB KENDÓ A IAIDÓ
HRADEC KRÁLOVÉ
 

Toru Giga Prague Kendo Cup
Praha

Největší mezinárodní turnaj kendó v České republice.

Největší turnaj kendó v České republice s mezinárodní účastí, jehož součástí bývá i mezinárodní seminář kendó a zkoušky na technické stupně.

Toru Giga Cup se koná pravidelně na podzim.

 

2017 - 23. - 24.9.2017

Ženy
1.místo      
2.místo Eichlerová Nikol Nozomi Dojo, Hradec Králové CZ
3.místo      
BFS      
Muži
1.místo      
2.místo      
3.místo      
BFS      
Junioři
1.místo Lohnický Jakub Nozomi Dojo, Hradec Králové CZ
2.místo Eichlerová Nikol Nozomi Dojo, Hradec Králové CZ
3.místo
BFS      

Týmy

1.místo Nozomi Dojo Juniors Havelka L., Havelka O., Lohnický J., Štěpán P. ml., Fritz M. CZ
2.místo Francie A    
3.místo Francie B
Polsko
   
BFS Hevelka Lukáš Nozomi Dojo, Hradec Králové CZ
  

 

2016

Ženy
1.místo      
2.místo      
3.místo Eichlerová Viktorie Nozomi Dojo, Hradec Králové CZ
BFS      
Muži
1.místo      
2.místo Štěpán Pavel m. Nozomi Dojo, Hradec Králové CZ
3.místo      
BFS Kopiště Lukáš    
Junioři
1.místo      
2.místo Lohnický Jakub Nozomi Dojo, Hradec Králové CZ
3.místo Havelka Ondřej Nozomi Dojo, Hradec Králové CZ
BFS      

Týmy

1.místo Nozomi Dojo A Havelka L., Havelka O., Štěpán P. ml., Šimek P., Fritz M., Kopiště L. CZ
2.místo Polsko   PL
3.místo      
BFS      
  

2015

Ženy
1.místo      
2.místo      
3.místo      
BFS      
Muži
1.místo      
2.místo      
3.místo Fritz Martin Nozomi Dojo, Hradec Králové CZ
BFS      
Týmy
1.místo      
2.místo      
3.místo Nozomi Dojo Havelka L., Havelka O., Kopiště L., Šimek P., Štěpán ml., Fritz M. CZ
BFS      
  

 

2014

Ženy
1.místo      
2.místo      
3.místo      
BFS      
Muži
1.místo      
2.místo      
3.místo      
BFS      
Týmy
1.místo Nozomi Dojo Martin Friz, Pavel Štěpán ml., Freija D´Hont, Lukáš Havelka, Lukáš Kopiště, Prokop Šimek. CZ
2.místo      
3.místo      
BFS      
  

 

2013

Ženy
1.místo      
2.místo      
3.místo      
BFS      
Muži
1.místo Fritz Martin Nozomi Dojo, Hradec Králové CZ
2.místo      
3.místo      
BFS      
 

2012

Ženy
1.místo T. Grief   SVN
2.místo J. Ziegelheimová   CZE
3.místo A. Wial
N. Jelicic
  POL
SRB
BFS      
Muži
1.místo K. Bosak   POL
2.místo M. Jelicic   SRB
3.místo P. Szymiec
M. Jastak
  POL
POL
BFS      
 

2011

Ženy
1.místo J. Ziegelheimová   CZE
2.místo V. Plaksijenko   LTU
3.místo A. Vlčková D.
Dohányosová
  CZE
CZE
BFS      
Muži
1.místo P. Szymiec   POL
2.místo O. Dudáš   CZE
3.místo M. Sakalauskas
K. Bosak
  LTU
POL
BFS      
 

2010    -    12.9.2009

Ženy
1.místo Jana Ziegelheimová Sandómon, Bílina CZ
2.místo Denisa Dohányosová Sandómon, Praha CZ
3.místo  
 
BFS      
Muži
1.místo R. Jastak   PL
2.místo Pavel Štěpán jr. Nozomi Dojo, Hradec Králové CZ
3.místo Ondřej Dudáš
Szymiec
Kacubo Kenrikai, Praha CZ
PL
BFS      
 

2009    -    20.9.2009

Ženy
1.místo Karolina Grosiak   PL
2.místo Alina Gdeczyk   PL
3.místo Aleksandra Woźniczka
Jana Ziegelheimová

Sandómon, Praha
PL
CZ
BFS Jana Ziegelheimová Sandómon, Praha CZ
Muži
1.místo Szabolcs Gasparin   HU
2.místo Rafal Jaśtak   PL
3.místo Born Ban
Michał Kelm
  HR
PL
BFS Prayer Luca   AU
 

2008

Ženy
1.místo A. Betley   PL
2.místo Denisa Dohányosová Sandómon, Praha CZ
3.místo Jaroslava Stejskalová
Jana Ziegelheimová
Sandómon, Praha
Sandómon, Praha
CZ
CZ
BFS      
Muži
1.místo Jan Cílek Sandómon, Praha CZ
2.místo Rafal Jaśtak   PL
3.místo B. Bress
Martin Fritz
 
Nozomi Dojo, Hradec Králové
HU
CZ
BFS Karolína Luchesi Kagawakai, Přerov CZ
 

2007

Ženy
1.místo J. Lujic   SRB
2.místo N. Maj   PL
3.místo A. Wial
E. Wožnica
  PL
PL
BFS      
Muži
1.místo Fritz Martin Nozomi Dojo, Hradec Králové CZE
2.místo Krzyssto fBosak   POL
3.místo M. Jovanovic
K. Grosiak
 
 
SRB
PL
BFS