NOZOMI DOJO
SPORTOVNÍ KLUB KENDÓ A IAIDÓ
HRADEC KRÁLOVÉ
 

SPORTOVNÍ ÚSPĚCHY ČLENŮ NOZOMI DOJO

Výsledky NOZOMI Dojo v roce 2017

tr>
Pro ME v kendó v Budapešti byli z našeho oddílu nominováni: M. Fritz, P. Štěpán ml., P. Šimek, O. Havelka, J. Lohnický, N. Eichlerová
Pro ME v iaidó byly z našeho oddílu nominováni:
Pro ME v džódó byly z našeho oddílu nominováni:
účast      
1. místo Šandová Karolína Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie shiai do 9 let
7.1.2017, Bílina
ken
1. místo Hřibová Lucie Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie shiai 12-13 let
7.1.2017, Bílina
ken
1. místo Eichlerová Nikol Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie shiai do 14-17 let
7.1.2017, Bílina
ken
1. místo Fritz Martin Národní pohár ČR kendó - Technica Cup - kategorie smíšená
26.2.2017, Praha
ken
1. místo Eichlerová Nikol Národní pohár ČR kendó - Technica Cup - kategorie ženy
26.2.2017, Praha
ken
1. místo Lohnický Jakub Národní pohár ČR kendó - Technica Cup - kategorie junioři
26.2.2017, Praha
ken
1. místo Havelka Ondřej 15. Mistrovství ČR kendó 2017, kategorie junioři  14 až 17 let vč.
12.3.2017, Hradec Králové
ken
1. místo Eichlerová Viktorie 15. Mistrovství ČR kendó 2017, kategorie ženy
12.3.2017, Hradec Králové
ken
1. místo Fritz Martin 15. Mistrovství ČR kendó 2017, kategorie open
12.3.2017, Hradec Králové
ken
1. místo Nozomi Dojo A
Havelka Lukáš, Šimek Prokop, Kopiště Lukáš, Štěpán Pavel ml., Fritz Martin
15. Mistrovství ČR kendó 2017, kategorie týmy
12.3.2017, Hradec Králové
ken
1. místo Tým ČR
Dudáš Ondřej, Šimek Prokop, Kopiště Lukáš, Štěpán Pavel ml., Fritz Martin
Donau Cup - mezinárodní turnaj kendó, týmy (výběr ČR)
19.3.2017, Rakousko, Vídeň
Mimo O. Dudáše všichni z Nozomi Dojo.
ken
1. místo Fritz Martin Donau Cup - mezinárodní turnaj kendó, kategorie muži
19.3.2017, Rakousko, Vídeň
ken
1. místo Eichlerová Nikol Donau Cup - mezinárodní turnaj kendó, kategorie ženy
19.3.2017, Rakousko, Vídeň
ken
1. místo Jerie Jiří Bílinská trofej - dětský turnaj kendó a Národní pohár juniorů
kategorie kihon 11-17 let
22.4.2017, Bílina
ken
1. místo Petržílek Jakub Bílinská trofej - dětský turnaj kendó a Národní pohár juniorů
kategorie shiai do 8 let
22.4.2017, Bílina
ken
1. místo Hřibová Lucie Bílinská trofej - dětský turnaj kendó a Národní pohár juniorů
kategorie shiai 12-13 let
22.4.2017, Bílina
ken
1. místo Havelková Eliška KoJika Cup - mezinárodní turnaj mládeže (kihon 14-18 let)
30.4-1.5.2017, Gent, Belgie
ken
1. místo Mistecký Mikuláš KoJika Cup - mezinárodní turnaj mládeže (shiai 5-9 let)
30.4-1.5.2017, Gent, Belgie
ken
1. místo Nozomi Spring
Kindl Adam, Hřibová Lucka, Lohnický Jakub, Havelka Lukáš, Fritz Martin
KoJika Cup - mezinárodní turnaj mládeže (shiai týmů)
30.4-1.5.2017, Gent, Belgie
ken
1. místo Tomeš Pavel Otevřené mistrovství Polska v džódó 2017, kategorie 1. dan
24.-28.5.2016, Zawiercie, Polsko
džó
1. místo Stejskal Petr Otevřené mistrovství Polska v iaidó 2017, kategorie mudan
24.-28.5.2016, Zawiercie, Polsko
iai
1. místo Lohnický Jakub Národní pohár ČR kendó - Pohár Sacuki - kategorie junioři
28.5.2017, Praha
ken
1. místo Štěpán Pavel ml. Národní pohár ČR kendó - Pohár Sacuki - kategorie open
28.5.2017, Praha
ken
1. místo Sever
 
Národní pohár ČR kendó - Pohár Sacuki - Tým Sever vs. Jih
28.5.2017, Praha
Do 10ti členného týmu Sever byli nominováni z Nozomi: Štěpán Pavel ml, Eichlerová Viktorie a Eichlerová Nikol
ken
1. místo Eichlerová Viktore Národní pohár ČR kendó - Moravský pohár - kategorie ženy
11.6.2017, Frýdek-Místek
ken
1. místo Fritz Martin Národní pohár ČR kendó - Moravský pohár - kategorie open
11.6.2017, Frýdek-Místek
ken
2. místo Mistecký Miki Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie shiai do 9 let
7.1.2017, Bílina
ken
2. místo Rydrych Ondřej Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie shiai 10-11 let
7.1.2017, Bílina
ken
2. místo Lohnický Jakub Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie shiai do 14-17 let
7.1.2017, Bílina
ken
2. místo Šimek Prokop Národní pohár ČR kendó - Technica Cup - kategorie smíšená
26.2.2017, Praha
ken
2. místo Eichlerová Nikol 15. Mistrovství ČR kendó 2017, kategorie ženy  14 až 17 let vč.
12.3.2017, Hradec Králové
ken
2. místo Nozomi Dojo B
Korbel Jakub, Eichlerová V., Eichlerová N., Lohnický J., Havelka Ondřej
15. Mistrovství ČR kendó 2017, kategorie týmy
12.3.2017, Hradec Králové
ken
2. místo Jakub Lohnický Bílinská trofej - dětský turnaj kendó a Národní pohár juniorů
kategorie shiai 14-17 let - národní pohár
22.4.2017, Bílina
ken
2. místo Střihavka Dominik KoJika Cup - mezinárodní turnaj mládeže (kihon 14-18 let)
30.4-1.5.2017, Gent, Belgie
ken
2. místo Havelka Lukáš KoJika Cup - mezinárodní turnaj mládeže (shiai 16-18 let)
30.4-1.5.2017, Gent, Belgie
ken
2. místo Fritz Martin Mistrovství EVROPY kendó 2017, kategorie muži
25.-28.5.2017, Budapešť, Maďarsko
ken
2. místo Štěpánová Pája Otevřené mistrovství Polska v džódó 2017, kategorie mudan
24.-28.5.2016, Zawiercie, Polsko
džó
2. místo Štěpánová Pája Otevřené mistrovství Polska v iaidó 2017, kategorie 4. dan
24.-28.5.2016, Zawiercie, Polsko
iai
2. místo Eichlerová Viktorie Národní pohár ČR kendó - Moravský pohár - kategorie junioři
11.6.2017, Frýdek-Místek
ken
3. místo Eichlerová Nikol Národní pohár ČR kendó - Pohár Sacuki - kategorie junioři
28.5.2017, Praha
ken
3. místo Málek Jáchym Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie kihon do 18 let ken
3. místo Rezková Nikola Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie shiai 10-11 let
7.1.2017, Bílina
ken
3. místo Kryl Tomáš Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie shiai 10-11 let
7.1.2017, Bílina
ken
3. místo Kindl Tadeáš Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie shiai 12-13 let
7.1.2017, Bílina
ken
3. místo Štěpán Pavel Národní pohár ČR kendó - Technica Cup - kategorie smíšená
26.2.2017, Praha
ken
3. místo Eichlerová Viktorie Národní pohár ČR kendó - Technica Cup - kategorie ženy
26.2.2017, Praha
ken
3. místo Havelka Ondřej Národní pohár ČR kendó - Technica Cup - kategorie junioři
26.2.2017, Praha
ken
3. místo Lohnický Jakub 15. Mistrovství ČR kendó 2017, kategorie junioři  14 až 17 let vč.
12.3.2017, Hradec Králové
ken
3. místo Eichlerová Nikol 15. Mistrovství ČR kendó 2017, kategorie junioři  14 až 17 let vč.
12.3.2017, Hradec Králové
ken
3. místo Štěpán Pavel ml. 15. Mistrovství ČR kendó 2017, kategorie open
12.3.2017, Hradec Králové
ken
3. místo Šimek Prokop 15. Mistrovství ČR kendó 2017, kategorie open
12.3.2017, Hradec Králové
ken
3. místo Nozomi Tone
Pábl Martin, Sluková Markéta, Stejskal Petr
Nozomi Team Taikai, týmový turnaj iaidó
23.4.2017, Hradec Králové
iai
3. místo Málek Vojta Bílinská trofej - dětský turnaj kendó a Národní pohár juniorů
kategorie kihon 11-17 let
22.4.2017, Bílina
ken
3. místo Urbanec Štěpán Bílinská trofej - dětský turnaj kendó a Národní pohár juniorů
kategorie kihon 11-17 let
22.4.2017, Bílina
ken
3. místo Šandová Karolína Bílinská trofej - dětský turnaj kendó a Národní pohár juniorů
kategorie shiai 9-11 let
22.4.2017, Bílina
ken
3. místo Eichlerová Nikol Bílinská trofej - dětský turnaj kendó a Národní pohár juniorů
kategorie shiai 14-17 let - národní pohár
22.4.2017, Bílina
ken
3. místo Jerie Jiří KoJika Cup - mezinárodní turnaj mládeže (kihon 10-13 let)
30.4-1.5.2017, Gent, Belgie
ken
3. místo Kindl Adam KoJika Cup - mezinárodní turnaj mládeže (shiai 5-9 let)
30.4-1.5.2017, Gent, Belgie
ken
3. místo Kindl Tadeáš KoJika Cup - mezinárodní turnaj mládeže (shiai 10-13 let)
30.4-1.5.2017, Gent, Belgie
ken
3. místo Nozomi Summer
Šandová Karolína, Kindl Tadeáš, Eichlerová Viktorie, Kopiště Lukáš, Rezek Ivoš
KoJika Cup - mezinárodní turnaj mládeže (shiai týmů)
30.4-1.5.2017, Gent, Belgie
ken
3. místo Rybová Jarmila Otevřené mistrovství Polska v džódó 2017, kategorie mudan
24.-28.5.2016, Zawiercie, Polsko
džó
3. místo Mertlík Filip Otevřené mistrovství Polska v iaidó 2017, kategorie mudan
24.-28.5.2016, Zawiercie, Polsko
iai
3. místo Pábl Martin Otevřené mistrovství Polska v iaidó 2017, kategorie mudan
24.-28.5.2016, Zawiercie, Polsko
iai
3. místo Nozomi Dojo A
Rybová Jarmila, Tomeš Pavel, Vebersik Jan, Štěpánová Pája
Otevřené mistrovství Polska v iaidó 2017, kategorie týmů
24.-28.5.2016, Zawiercie, Polsko
iai
3. místo Eichlerová Viktorie Národní pohár ČR kendó - Pohár Sacuki - kategorie junioři
28.5.2017, Praha
ken
3. místo Lohnický Jakub Národní pohár ČR kendó - Pohár Sacuki - kategorie open
28.5.2017, Praha
ken
3. místo Eichlerová Nikol Národní pohár ČR kendó - Moravský pohár - kategorie junioři
11.6.2017, Frýdek-Místek
ken
3. místo Lohnický Jakub Národní pohár ČR kendó - Moravský pohár - kategorie junioři
11.6.2017, Frýdek-Místek
ken
3. místo Eichlerová Nikol Národní pohár ČR kendó - Moravský pohár - kategorie ženy
11.6.2017, Frýdek-Místek
ken
3. místo Havelková Eliška Národní pohár ČR kendó - Moravský pohár - kategorie ženy
11.6.2017, Frýdek-Místek
ken
BFS Havelková Eliška Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie kihon do 18 let
7.1.2017, Bílina
ken
BFS Kindl Adam Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie shiai do 9 let
7.1.2017, Bílina
ken
BFS Rezková Nikol Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie shiai 10-11 let
7.1.2017, Bílina
ken
BFS Eichlerová Nikol Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie shiai 14-17 let
7.1.2017, Bílina
ken
BFS Eichlerová Viktorie Národní pohár ČR kendó - Technica Cup - kategorie ženy
26.2.2017, Praha
ken
BFS Štěpánová Pája Otevřené mistrovství Polska v džódó 2017, kategorie týmy
24.-28.5.2016, Zawiercie, Polsko
džó
BFS Eichlerová Nikol KoJika Cup - mezinárodní turnaj mládeže
30.4-1.5.2017, Gent, Belgie
ken
BFS Šimek Prokop Mistrovství EVROPY kendó 2017, kategorie týmy
25.-28.5.2017, Budapešť, Maďarsko
ken
BFS Havelka Ondřej Mistrovství EVROPY kendó 2017, kategorie junioři
25.-28.5.2017, Budapešť, Maďarsko
ken
BFS Eichlerová Viktorie Národní pohár ČR kendó - Moravský pohár - kategorie junioři
11.6.2017, Frýdek-Místek
ken
BFS Havelková Eliška Národní pohár ČR kendó - Moravský pohár - kategorie ženy
11.6.2017, Frýdek-Místek
ken

 

Výsledky NOZOMI Dojo v roce 2016

tr>
Pro ME v kendó v Makedoni byli z našeho oddílu nominováni: Fritz Martin, Štěpán Pavel ml., Šimek P., Eichlerová N., Havelka L., Havelka O., Kopiště L., Korbel J.
Pro ME v iaidó byly z našeho oddílu nominováni: Pavla Štěpánová, Jan Vebersik
Pro ME v džódó byly z našeho oddílu nominováni: Pavel Tomeš, Jarmila Rybová
účast      
1. místo Rezková Nikol Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie kihon do 18 let
9.1.2016, Bílina
ken
1. místo Matyáštík Vít Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie šiai do 9 let
9.1.2016, Bílina
ken
1. místo Lohnický Jakub Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie šiai do 14-18 let
9.1.2016, Bílina
ken
1. místo Fritz Martin Národní pohár ČR kendó - Technica Cup - kategorie smíšená
21.2.2016, Praha
ken
1. místo Havelka Ondřej Národní pohár ČR kendó - Technica Cup - kategorie junioři
21.2.2016, Praha
ken
1. místo Kopiště Lukáš 14. Mistrovství ČR kendó 2016, kategorie junioři  14 až 17 let vč.
20.3.2016, Hradec Králové
ken
1. místo Fritz Martin 14. Mistrovství ČR kendó 2016, kategorie open
20.3.2016, Hradec Králové
ken
1. místo Nozomi Dojo A
Havelka Lukáš, Šimek Prokop, Kopiště Lukáš, Štěpán Pavel ml. Fritz Martin, Havelka Ondřej
14. Mistrovství ČR kendó 2016, kategorie týmy
20.3.2016, Hradec Králové
Havelka Lukáš, Šimek Prokop, Kopiště Lukáš, Štěpán Pavel ml. Fritz Martin, Havelka Ondřej
ken
1. místo Havelka Ondřej Národní pohár ČR kendó - Pohár Sacuki - kategorie junioři
15.5.2016, Praha
ken
1. místo Tomeš Pavel Mistrovství Polska v džódó 2016, kategorie do 1. kjú
21.-22.5.2016, Zawiercie, Polsko
džó
1. místo Holík Filip Mistrovství Polska v iaidó 2016, kategorie do 1. kjú
21.-22.5.2016, Zawiercie, Polsko
iai
1. místo Havelka Lukáš Mezinárodní turnaj Kojika 2016 (shiai, 16-18 let)
1.6.2016, Gent, Belgie
ken
1. místo Kindl Adam Mini Muga Cup, turnaj kendó do 1. kjú, kategorie kihon
5.6.2016, Brno
ken
1. místo Kindl Tadeáš Mini Muga Cup, turnaj kendó do 1. kjú, kategorie šiai 9-11 let
5.6.2016, Brno
ken
1. místo Hřibová Lucka Mini Muga Cup, turnaj kendó do 1. kjú, kategorie šiai 12-14 let
5.6.2016, Brno
ken
1. místo Eichlerová Nikol Národní pohár ČR kendó - Moravský Pohár - kateg. junioři
19.6.2016, Frýdek-Místek
ken
1. místo Fritz Martin Národní pohár ČR kendó - Moravský Pohár - kateg. smíšená
19.6.2016, Frýdek-Místek
ken
1. místo Eichlerová Viktorie Národní pohár ČR kendó - Moravský Pohár - kateg. ženy
19.6.2016, Frýdek-Místek
ken
1. místo Hřibová Lucie Hungary Cup - mezinárodní turnaj kendó - kateg. do 14 let
14.-17.7.2016, Budapešť, Maďarsko
ken
1. místo Nozomi Dojo A Toru Giga Cup - mezinárodní turnaj kendó, 5 členné týmy
2.10.2016, Praha
(Havelka L., Havelka O., Štěpán P. ml., Šimek P., Fritz M., Kopiště L.)
ken
1. místo Eichlerová Nikol Národní pohár ČR kendó - Muga Cup - kategorie ženy
16.10.2016, Brno
ken
1. místo Fritz Martin Národní pohár ČR kendó - Muga Cup - kategorie smíšená
16.10.2016, Brno
ken
1. místo Štěpánová Pája Mezinárodní Iaido Enbu Taikai, kategorie 4. dany
30.10.2016, Wroclaw, Polsko
iai
1. místo Stejskal Petr Mezinárodní Iaido Enbu Taikai, kategorie mudan (do 1. kjú)
30.10.2016, Polsko, Wroclaw
iai
1. místo Havelka Ondřej Národní pohár ČR kendó - Muga Cup - kategorie junioři
28.11.2016, Hradec Králové
ken
1. místo Eichlerová Viktorire Národní pohár ČR kendó - Muga Cup - kategorie ženy
28.11.2016, Hradec Králové
ken
1. místo Fritz Martin Národní pohár ČR kendó - Muga Cup - kategorie smíšená
28.11.2016, Hradec Králové
ken
1. místo Mistecký Mikuláš Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie Kihon do 18 let
27.11.2016, Hradec Králové
ken
1. místo Šandová Karolína Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie Shiai do 9 let
27.11.2016, Hradec Králové
ken
1. místo Hřibová Lucie Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie Shiai 12-13 let
27.11.2016, Hradec Králové
ken
1. místo Já jsem Vám to říkal
Eichlerová N., Štěpán P. ml., Fritz M.
Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie Shiai 3 čl. týmy
27.11.2016, Hradec Králové
ken
2. místo Havelka Lukáš 14. Mistrovství ČR kendó 2016, kategorie junioři  14 až 17 let vč.
20.3.2016, Hradec Králové
ken
2. místo Štěpán Pavel ml. 14. Mistrovství ČR kendó 2016, kategorie open
20.3.2016, Hradec Králové
ken
2. místo Štěpánová Pavla 14. Mistrovství ČR kendó 2016, kategorie ženy
20.3.2016, Hradec Králové
ken
2. místo Kindl Adam Bílinská trofej - dětský turnaj kendó - kategorie kihon
17.4.2016, Bílina
ken
2. místo Kindl Adam Bílinská trofej - dětský turnaj kendó - kategorie šiai do 8 let
17.4.2016, Bílina
ken
2. místo Korbel Jakub Bílinská trofej - dětský turnaj kendó - kategorie šiai 14 - 17 let
17.4.2016, Bílina
ken
2. místo Lohnický Jakub Bílinská trofej - přátelský turnaj kendó do 1. kjú
17.4.2016, Bílina
ken
2. místo Havelka Lukáš Národní pohár ČR kendó - Pohár Sacuki - kategorie junioři
15.5.2016, Praha
ken
2. místo Eichlerová Nikol Národní pohár ČR kendó - Pohár Sacuki - kategorie ženy
15.5.2016, Praha
ken
2. místo Štěpán Pavel ml. Národní pohár ČR kendó - Pohár Sacuki - kategorie open
15.5.2016, Praha
ken
2. místo Kindl Adam Mini Muga Cup, turnaj kendó do 1. kjú, kategorie šiai do 8 let
5.6.2016, Brno
ken
2. místo Rydrych Ondřej Mini Muga Cup, turnaj kendó do 1. kjú, kategorie šiai 9-11 let
5.6.2016, Brno
ken
2. místo Nováková Martina Mini Muga Cup, turnaj kendó do 1. kjú, kategorie šiai ženy
5.6.2016, Brno
ken
2. místo Lohnický Jakub Národní pohár ČR kendó - Moravský Pohár - kateg. junioři
19.6.2016, Frýdek-Místek
ken
2. místo Štěpánová Pavla Národní pohár ČR kendó - Moravský Pohár - kategorie ženy
19.6.2016, Frýdek-Místek
ken
2. místo Štěpán Pavel ml. Toru Giga Cup - mezinárodní turnaj kendó, kategorie muži
1.10.2016, Praha
ken
2. místo Lohnický Jakub Toru Giga Cup - mezinárodní turnaj kendó, kategorie junior
1.10.2016, Praha
ken
2. místo Eichlerová Nikol Národní pohár ČR kendó - Muga Cup - kategorie junioři
16.10.2016, Brno
ken
2. místo Sluková Markéta Mezinárodní Iaido Enbu Taikai, kategorie mudan (do 1. kjú)
30.10.2016, Polsko, Wroclaw
iai
2. místo Eichlerová Nikol Národní pohár ČR kendó - Muga Cup - kategorie ženy
28.11.2016, Hradec Králové
ken
2. místo Štěpán Pavel ml. Národní pohár ČR kendó - Muga Cup - kategorie smíšená
28.11.2016, Hradec Králové
ken
2. místo Šandová Karolína Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie Kihon do 18 let
27.11.2016, Hradec Králové
ken
2. místo Rydrych Ondřej Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie Shiai 10-11 let
27.11.2016, Hradec Králové
ken
2. místo Kindl Tadeáš Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie Shiai 12-13 let
27.11.2016, Hradec Králové
ken
3. místo Šandová Kája Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie kihon do 18 let
9.1.2016, Bílina
ken
3. místo Kryl Tomáš Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie kihon do 18 let
9.1.2016, Bílina
ken
3. místo Hřibová Lucie Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie šiai do 9 let
9.1.2016, Bílina
ken
3. místo Veltruský Šimon Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie šiai do 9 let
9.1.2016, Bílina
ken
3. místo Matyáštiková Johana Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie šiai do 10-13 let
9.1.2016, Bílina
ken
3. místo Eichlerová Nikol Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie šiai do 14-18 let
9.1.2016, Bílina
ken
3. místo Kopiště Lukáš Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie šiai do 14-18 let
9.1.2016, Bílina
ken
3. místo Eichlerová Nikol Národní pohár ČR kendó - Technica Cup - kategorie ženy
21.2.2016, Praha
ken
3. místo Štefka Miroslav Národní pohár ČR kendó - Technica Cup - kategorie junioři
21.2.2016, Praha
ken
3. místo Havelka Ondřej 14. Mistrovství ČR kendó 2016, kategorie junioři  14 až 17 let vč.
20.3.2016, Hradec Králové
ken
3. místo Nozomi Dojo B
Eichlerová Nikol, Lohnický Jakub, Štefka Miroslav, Eichlerová Viktorie, Štěpánová Pavla
14. Mistrovství ČR kendó 2016, kategorie týmy
20.3.2016, Hradec Králové
Eichlerová Nikol, Lohnický Jakub, Štefka Miroslav, Eichlerová Viktorie, Štěpánová Pavla
ken
3. místo Česká republika - junioři
Havelka O., Havelka L., Kopiště L., Eichlerová N., Lohnický Jakub (všichni Nozomi)
27. Mistrovství Evropy kendó 2016, kategorie týmy juniorů
1.4.2016, Makedonie, Skopje
Havelka O., Havelka L., Kopiště L., Eichlerová N., Lohnický Jakub (všichni Nozomi)
ken
3. místo Rychlý Jakub Bílinská trofej - dětský turnaj kendó - kategorie kihon
17.4.2016, Bílina
ken
3. místo Rezková Nikol Bílinská trofej - dětský turnaj kendó - kategorie šiai 9 - 11 let
17.4.2016, Bílina
ken
3. místo Hřibová Lucie Bílinská trofej - dětský turnaj kendó - kategorie šiai 12 - 13 let
17.4.2016, Bílina
ken
3. místo Lohnický Jakub Bílinská trofej - dětský turnaj kendó - kategorie šiai 14 - 17 let
17.4.2016, Bílina
ken
3. místo Nozomi Mogami
Tomeš Pavel, Vebersik Jan
Nozomi Team Taikai
7.5.2016, Hradec Králové
iai
3. místo Eichlerová Viktorie Národní pohár ČR kendó - Pohár Sacuki - kategorie junioři
15.5.2016, Praha
ken
3. místo Sluková Mája Mistrovství Polska v iaidó 2016, kategorie do 1. kjú
21.-22.5.2016, Zawiercie, Polsko
iai
3. místo Nozomi Water
Pavlík Kopiště, Lucka Hřibová, Viki Eichlerová, Míra Štefka, Ondra Havelka
Mezinárodní turnaj Kojika 2016 - kategorie 5 členné týmy
1.6.2016, Gent, Belgie
ken
3. místo Mistecký Mikuláš Mini Muga Cup, turnaj kendó do 1. kjú, kategorie kihon
5.6.2016, Brno
ken
3. místo Kryl Tomáš Mini Muga Cup, turnaj kendó do 1. kjú, kategorie kihon
5.6.2016, Brno
ken
3. místo Šandová Karolína Mini Muga Cup, turnaj kendó do 1. kjú, kategorie šiai do 8 let
5.6.2016, Brno
ken
3. místo Kryl Tomáš Mini Muga Cup, turnaj kendó do 1. kjú, kategorie šiai 9-11 let
5.6.2016, Brno
ken
3. místo Bašista Lukáš Mini Muga Cup, turnaj kendó do 1. kjú, kategorie šiai 12-14 let
5.6.2016, Brno
ken
3. místo Holík Filip Kensei Iaido Taikai 2016 - individual, kat. mudan
26.6.2016, Praha
iai
3. místo Tomeš Pavel Kensei Iaido Taikai 2016 - individual, kat. 3. dan
26.6.2016, Praha
iai
3. místo Rychlý Jakub Národní pohár ČR kendó - Moravský Pohár - kateg. junioři
19.6.2016, Frýdek-Místek
ken
3. místo Štefka Miroslav Národní pohár ČR kendó - Moravský Pohár - kateg. junioři
19.6.2016, Frýdek-Místek
ken
3. místo Eichlerová Nikol Národní pohár ČR kendó - Moravský Pohár - kateg. ženy
19.6.2016, Frýdek-Místek
ken
3. místo Štěpánová Pavla Národní pohár ČR kendó - Moravský Pohár - kateg. smíšená
19.6.2016, Frýdek-Místek
ken
3. místo Tomeš Pavel Mistrovství Evropy džódó 2016, kategorie mudan (do 1.kjú)
25.9.2016, Švýcarsko
džó
3. místo Havelka Ondřej Toru Giga Cup - mezinárodní turnaj kendó, kategorie junior
1.10.2016, Praha
ken
3. místo Eichlerová Nikol Toru Giga Cup - mezinárodní turnaj kendó, kategorie ženy
1.10.2016, Praha
ken
3. místo Eichlerová Viktorie Národní pohár ČR kendó - Muga Cup - kategorie junioři
16.10.2016, Brno
ken
3. místo Lohnický Jakub Národní pohár ČR kendó - Muga Cup - kategorie junioři
16.10.2016, Brno
ken
3. místo Štěpánová Pavla Národní pohár ČR kendó - Muga Cup - kategorie ženy
16.10.2016, Brno
ken
3. místo Rybová Jarmila Mezinárodní Iaido Enbu Taikai, kategorie mudan (do 1. kjú)
30.10.2016, Polsko, Wroclaw
ken
3. místo Lohnický Jakub Národní pohár ČR kendó - Muga Cup - kategorie junioři
28.11.2016, Hradec Králové
ken
3. místo Šimek Prokop Národní pohár ČR kendó - Muga Cup - kategorie smíšená
28.11.2016, Hradec Králové
ken
3. místo Kindl Adam Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie Kihon do 18 let
27.11.2016, Hradec Králové
ken
3. místo Kindl Adam Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie Shiai do 9 let
27.11.2016, Hradec Králové
ken
3. místo Rezková Nikol Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie Shiai do 9let
27.11.2016, Hradec Králové
ken
BFS Kindl Adam Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie kihon do 18 let
9.1.2016, Bílina
ken
BFS Veltruský Šimon Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie šiai do 9 let
9.1.2016, Bílina
ken
BFS Matyáštiková Johana Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie šiai do 10-13 let
9.1.2016, Bílina
ken
BFS Šandová Karolína Bílinská trofej - dětský turnaj kendó - kategorie kihon
17.4.2016, Bílina
ken
BFS Rezková Nikol Bílinská trofej - dětský turnaj kendó - kategorie šiai 9 - 11 let
17.4.2016, Bílina
ken
BFS Hřibová Lucie Bílinská trofej - dětský turnaj kendó - kategorie šiai 12 - 13 let
17.4.2016, Bílina
ken
BFS Eichlerová Nikol Bílinská trofej - dětský turnaj kendó - kategorie šiai 14 - 17 let
17.4.2016, Bílina
ken
BFS Eichlerová Nikol Mezinárodní turnaj Kojika 2016 - kategorie 13-16 let
1.6.2016, Gent, Belgie
ken
BFS Štěpánová Pavla Mistrovství Polska v iaidó 2016, kategorie 4. dan
21.-22.5.2016, Zawiercie, Polsko
iai
BFS Rybová Jarmila Kensei Iaido Taikai 2016 - individual, kat. mudan
26.6.2016, Praha
iai
BFS Tomeš Pavel Kensei Iaido Taikai 2016 - individual, kat. 3. dan i týmy
26.6.2016, Praha
iai
BFS Štěpánová Pavla Džódó Taikai Fałkowo
19.-24.7.2016, Fałkowo, Polsko
džó
BFS Eichlerová Viktorie Toru Giga Cup - mezinárodní turnaj kendó, kategorie junior
1.10.2016, Praha
ken
BFS Kopiště Lukáš Toru Giga Cup - mezinárodní turnaj kendó, kategorie muži
1.10.2016, Praha
ken
BFS Eichlerová Viktorie Národní pohár ČR kendó - Muga Cup - kategorie junioři
16.10.2016, Brno
ken
BFS Havelka Lukáš Národní pohár ČR kendó - Muga Cup - kategorie smíšená
28.11.2016, Hradec Králové
ken
BFS Rezková Nikol Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie Shiai do 9let
27.11.2016, Hradec Králové
ken

 

Výsledky NOZOMI Dojo v roce 2015

tr>
Z našeho oddílu byli do širšího výběru reprezentace ČR pro tento rok nominováni:
Kendó: Fritz Martin, Štěpán Pavel ml.
Iaidó: Štěpánová Pavla, Vebersik Jan, Tomeš PAvel
účast Fritz Martin Mistrovství Světa kendó, muži + týmy
29.-31.5.2015, Tokio, Japonsko
ken
1. místo Velturský Šimon Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie kihon do 18 let
10.1.2015, Bílina
ken
1. místo Havelka Lukáš Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie shiai do 14-18 let
10.1.2015, Bílina
ken
1. místo Havelka Lukáš Národní pohár ČR kendó - Technica Cup - kategorie junioři
22.2.2015, Praha
ken
1. místo Fritz Martin Národní pohár ČR kendó - Technica Cup - kategorie smíšená
22.2.2015, Praha
ken
1. místo Nozomi Dojo 1 Mezinárodní turnaj Kojika 2015 (5 členné týmy),
2.5.2015, Gent, Belgie
Hřibová L., Eichlerová N., Havelka O., Kopiště L.,Havelka L.
ken
1. místo Kopiště Lukáš 13. Mistrovství ČR kendó 2015, kategorie junioři 14 až 17 let vč.
15.3.2015 Praha
ken
1. místo Kids 2 Mezinárodní turnaj Kojika 2015 (3 členné mix týmy do 9 let),
2.5.2015, Gent, Belgie
Matyáštík V., Vandenheuvel L., Stanislovaitis A.
ken
1. místo Štěpánová Pavla Mistrovství Polska v iaidó 2015, kategorie 3.dan - open
16.5.2015, Zawiercie, Polsko
iai
1. místo Havelka Lukáš Národní pohár ČR kendó - Pohár Sacuki - kategorie junioři
17.5.2015, Praha
ken
1. místo Štěpán Pavel ml. Národní pohár ČR kendó - Pohár Sacuki - kategorie open
17.5.2015, Praha
ken
1. místo Nozomi Dojo 1 Bílinská trofej - dětský turnaj kendó - kategorie týmy
16.5.2015, Bílina
P. Kopiště, L. Hřibová, V. Eichlerová, O. Havelka, L. Havelka
ken
1. místo Veltruský Šimon Bílinská trofej - dětský turnaj kendó - kategorie kihon do 17 let
16.5.2015, Bílina
ken
1. místo Havelka Lukáš Bílinská trofej - dětský turnaj kendó - kategorie shiai 14-17 let
16.5.2015, Bílina
ken
1. místo Kopiště Lukáš Národní pohár ČR kendó - Muga Cup - kategorie junioři
21.6.2015, Brno
ken
1. místo Eichlerová Nikol Národní pohár ČR kendó - Muga Cup - kategorie ženy
21.6.2015, Brno
ken
1. místo Fritz Martin Národní pohár ČR kendó - Muga Cup - kategorie smíšená
21.6.2015, Brno
ken
1. místo Mertlík Filip Kensei Iaido Taikai 2015 - individual, kat. mudan
21.6.2015, Praha
iai
1. místo Fritz Martin Národní pohár ČR kendó - Moravský Pohár - kategorie open
18.10.2015, Frýdek-Místek
ken
1. místo Havelka Lukáš Národní pohár ČR kendó - Moravský Pohár - kategorie junioři
18.10.2015, Frýdek-Místek
ken
1. místo Kindl Adam Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie Kihon do 17 let
28.11.2015, Hradec Králové
ken
1. místo Havelka Lukáš Národní pohár ČR kendó - Nozomi Cup - kategorie junioři
29.11.2015, Hradec Králové
ken
2. místo Kopiště Lukáš Národní pohár ČR kendó - Technica Cup - kategorie junioři
22.2.2015, Praha
ken
2. místo Štěpánová Pavla Národní pohár ČR kendó - Technica Cup - kategorie ženy
22.2.2015, Praha
ken
2. místo Štěpán Pavel ml. 13. Mistrovství ČR kendó 2015, kategorie open
15.3.2015 Praha
ken
2. místo Nozomi Dojo A 13. Mistrovství ČR kendó 2015, kategorie týmy
15.3.2015 Praha
Kopiště L., Havelka O., Štěpán P. ml., Šimek P., Fritz M.
ken
2. místo Nozomi Dojo 1 Nozomi Team Taikai,
25.4.2015, Hradec Králové
Eichker Miloš, Tomeš Pavel, Vebersik Jan
iai
2. místo Hřibová Lucie Mezinárodní turnaj Kojika 2015 (kihon - techniky - 10-13 let),
2.5.2015, Gent, Belgie
ken
2. místo Štefka Miroslav Národní pohár ČR kendó - Pohár Sacuki - kategorie junioři
17.5.2015, Praha
ken
2. místo Eichlerová Nikol Národní pohár ČR kendó - Pohár Sacuki - kategorie ženy
17.5.2015, Praha
ken
2. místo Hřibová Lucie Bílinská trofej - dětský turnaj kendó - kategorie kihon do 17 let
16.5.2015, Bílina
ken
2. místo Štefka Miroslav Národní pohár ČR kendó - Muga Cup- kategorie junioři
21.6.2015, Praha
ken
2. místo Štěpán Pavel ml. Národní pohár ČR kendó - Muga Cup- kategorie smíšená
21.6.2015, Brno
ken
2. místo Štěpán Pavel ml. Národní pohár ČR kendó - Moravský Pohár - kategorie open
18.10.2015, Frýdek-Místek
ken
2. místo Eichlerová Nikol Národní pohár ČR kendó - Moravský Pohár - kategorie ženy
18.10.2015, Frýdek-Místek
ken
2. místo Eichlerová Nikol Národní pohár ČR kendó - Moravský Pohár - kategorie junioři
18.10.2015, Frýdek-Místek
ken
2. místo Šandová Karolína Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie Kihon do 17 let
28.11.2015, Hradec Králové
ken
2. místo Havelka Ondřej Národní pohár ČR kendó - Nozomi Cup kategorie junioři
29.11.2015, Hradec Králové
ken
2. místo Štěpánová Pavla Národní pohár ČR kendó - Nozomi Cup kategorie ženy
29.11.2015, Hradec Králové
ken
2. místo Fritz Martin Národní pohár ČR kendó - Nozomi Cup kategorie smíšená (open)
29.11.2015, Hradec Králové
ken
2. místo Santa a sobové
(Fritz, Korbel, ??)
Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie 3 členné týmy
28.11.2015, Hradec Králové
ken
3. místo Vebersik Jan Kensei Iaido Taikai 2015 - individual, kat. 3. dan
21.6.2015, Praha
iai
3. místo Hřibová Lucie Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie kihon do 18 let
10.1.2015, Bílina
ken
3. místo Bašista Lukáš Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie kihon do 18 let
10.1.2015, Bílina
ken
3. místo Veltruský Šimon Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie shiai do 9 let
10.1.2015, Bílina
ken
3. místo Eichlerová Viktorie Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie shiai do 10-13 let
10.1.2015, Bílina
ken
3. místo Havelka Ondřej Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie shiai do 14-18 let
10.1.2015, Bílina
ken
3. místo Havelka Ondřej Národní pohár ČR kendó - Technica Cup - kategorie junioři
22.2.2015, Praha
ken
3. místo Veltruský Šimon Mezinárodní turnaj Kojika 2015 (kihon - techniky - 6-9 let),
2.5.2015, Gent, Belgie
ken
3. místo Lapáčková Hana Mezinárodní turnaj Kojika 2015 (kihon - techniky - 14-18 let),
2.5.2015, Gent, Belgie
ken
3. místo Havelka Ondřej Mezinárodní turnaj Kojika 2015 (13-15 let),
2.5.2015, Gent, Belgie
ken
3. místo Štefka Miroslav Mezinárodní turnaj Kojika 2015 (14-18 let),
2.5.2015, Gent, Belgie
ken
3. místo Kids 3 Mezinárodní turnaj Kojika 2015 (3 členné mix týmy do 9 let),
2.5.2015, Gent, Belgie
Kopiště P., Spaepen M.
ken
3. místo Havelka Lukáš Národní pohár ČR kendó - Pohár Sacuki - kategorie open
17.5.2015, Praha
ken
3. místo Eichlerová Nikol Národní pohár ČR kendó - Pohár Sacuki - kategorie junioři
17.5.2015, Praha
ken
3. místo Pitaš Ondřej Národní pohár ČR kendó - Pohár Sacuki - kategorie junioři
17.5.2015, Praha
ken
3. místo Nozomi Dojo 2 Bílinská trofej - dětský turnaj kendó - kategorie týmy
16.5.2015, Bílina
 --------, Š. Veltruský, J. Lohnický, N. Eichlerová, M. Štefka
ken
3. místo Rydrych Ondřej Bílinská trofej - dětský turnaj kendó - kategorie kihon do17 let
16.5.2015, Bílina
ken
3. místo Kopiště Pavel Bílinská trofej - dětský turnaj kendó - kategorie shiai 6-9 let
16.5.2015, Bílina
ken
3. místo Veltruský Šimon Bílinská trofej - dětský turnaj kendó - kategorie shiai 10-11 let
16.5.2015, Bílina
ken
3. místo Eichlerová Viktorie Bílinská trofej - dětský turnaj kendó - kategorie shiai 12-13 let
16.5.2015, Bílina
ken
3. místo Štefka Miroslav Bílinská trofej - dětský turnaj kendó - kategorie shiai 14-17 let
16.5.2015, Bílina
ken
3. místo Tadeáš Kind Bílinská trofej - dětský turnaj kendó - kategorie týmy
16.5.2015, Bílina
V týmu Kensei
ken
3. místo Jakub Kotrč Bílinská trofej - dětský turnaj kendó - kategorie týmy
16.5.2015, Bílina
V týmu Kensei
ken
3. místo Eichlerová Nikol Národní pohár ČR kendó - Muga Cup- kategorie junioři
21.6.2015, Brno
ken
3. místo Havelka Lukáš Národní pohár ČR kendó - Muga Cup- kategorie junioři
21.6.2015, Brno
ken
3. místo Kopiště Lukáš Národní pohár ČR kendó - Muga Cup- kategorie smíšená
21.6.2015, Brno
ken
3. místo Orság Martin Kensei Iaido Taikai 2015 - individual, kat. mudan
21.6.2015, Praha
iai
3. místo Nozomi Dojo 1 Shinbukan Iaido Taikai, kategorie týmy
20.9.2015, Praha
Štěpánová P., Vebersik J., Tomeš P.
iai
3. místo Fritz Martin Toru Giga Cup, kategorie open
12.9.2015, Praha
ken
3. místo Nozomi Dojo A Toru Giga Cup, kategorie týmy
13.9.2015, Praha
Fritz M., Štěpán ml. P., Havelka L., Havelka O., Kopiště L., Šimek P.
ken
3. místo Havelka Lukáš Národní pohár ČR kendó - Moravský Pohár - kategorie open
18.10.2015, Frýdek-Místek
ken
3. místo Kopiště Lukáš Národní pohár ČR kendó - Moravský Pohár - kategorie junioři
18.10.2015, Frýdek-Místek
ken
3. místo Hadinec Martin Národní pohár ČR kendó - Moravský Pohár - kategorie junioři
18.10.2015, Frýdek-Místek
ken
3. místo Kryl Tomáš Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie Kihon do 17 let
28.11.2015, Hradec Králové
ken
3. místo Hřibová Lucie Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie Šiai 9-11 let
28.11.2015, Hradec Králové
ken
3. místo Rydrych Ondřej Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie  Šiai 9-11 let
28.11.2015, Hradec Králové
ken
3. místo Kopiště Lukáš Národní pohár ČR kendó - Nozomi Cup kategorie junioři
29.11.2015, Hradec Králové
ken
3. místo Eichlerová Nikol Národní pohár ČR kendó - Nozomi Cup kategorie ženy
29.11.2015, Hradec Králové
ken
3. místo Havelka Ondřej Národní pohár ČR kendó - Nozomi Cup kategorie smíšená (open)
29.11.2015, Hradec Králové
ken
3. místo Štěpán Pavel ml. Národní pohár ČR kendó - Nozomi Cup kategorie  smíšená (open)
29.11.2015, Hradec Králové
ken
3. místo 19 dni do Star Wars
(Štěpán P. ml., Havelka O., Havelka L.)
Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie 3 členné týmy
28.11.2015, Hradec Králové
ken
3. místo Trolové
(Hřibová L., Veltruský Š., Matyáštíková J.)
Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie 3 členné týmy
28.11.2015, Hradec Králové
ken
BFS Rydrych Ondřej Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie kihon do 18 let
10.1.2015, Bílina
ken
BFS Matiáštík Vít Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie shiai do 9 let
10.1.2015, Bílina
ken
BFS Hřibová Lucie Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie shiai do 10-13 let
10.1.2015, Bílina
ken
BFS Hadinec Martin Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie shiai do 14-18 let
10.1.2015, Bílina
ken
BFS Kopiště Lukáš Národní pohár ČR kendó - Technica Cup - kategorie smíšená
22.2.2015, Praha
ken
BFS Hadinec Martin Národní pohár ČR kendó - Technica Cup - kategorie junioři
22.2.2015, Praha
ken
BFS Havelka Lukáš Mezinárodní turnaj Kojika 2015 (14-18 let),
2.5.2015, Gent, Belgie
ken
BFS Mertlík Filip Nozomi Team Taikai,
25.4.2015, Hradec Králové
iai
BFS Havelka Lukáš Mezinárodní turnaj Kojika 2015 (kihon - techniky - 10-13 let),
2.5.2015, Gent, Belgie
ken
BFS Havelka Lukáš Národní pohár ČR kendó - Pohár Sacuki
17.5.2015, Praha
ken
BFS Eichlerová Nikol Národní pohár ČR kendó - Pohár Sacuki
17.5.2015, Praha
ken
BFS Hřibová Lucie Bílinská trofej - dětský turnaj kendó - kategorie shiai 10-11 let
16.5.2015, Bílina
ken
BFS Veltruský Šimon Bílinská trofej - dětský turnaj kendó - kategorie týmy
16.5.2015, Bílina
ken
BFS Štefka Miroslav Národní pohár ČR kendó - Muga Cup- kategorie junioři
21.6.2015, Brno
ken
BFS Hadinec Martin Národní pohár ČR kendó - Muga Cup- kategorie smíšená
21.6.2015, Brno
ken
BFS Doležel Jarek Kensei Iaido Taikai 2015 - individual, kat. mudan
21.6.2015, Praha
iai
BFS Eichler Miloš Kensei Iaido Taikai 2015 - individual, kat. 1.dan
21.6.2015, Praha
iai
BFS Vebersik Jan Kensei Iaido Taikai 2015 - individual, kat. 3. dan
21.6.2015, Praha
iai
BFS Kloz Jiří Shinbukan Iaido Taikai, kategorie 2. dan
20.9.2015, Praha
iai
BFS Lohnický Jakub Národní pohár ČR kendó - Moravský Pohár- kategorie junioři
18.10.2015, Frýdek-Místek
ken
BFS Rezková Nikol Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie Kihon do 17 let
28.11.2015, Hradec Králové
ken
BFS Lohnický Jakub Národní pohár ČR kendó - Nozomi Cup kategorie  smíšená (open)
29.11.2015, Hradec Králové
ken

 

Výsledky NOZOMI Dojo v roce 2014

Z našeho oddílu byli do širšího výběru reprezentace ČR pro tento rok nominováni:
Kendó: Fritz Martin, Šimek Prokop, Štěpán Pavel jr., Štefka Miroslav, Kopiště Lukáš, Havelka Lukáš
Iaidó: Štěpánová Pavla, Vebersik Jan
1. místo Havelka  Lukáš Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie šiai 14-16 let
11.1.2014, Bílina
ken
1. místo Štěpán Pavel st.
Tým C
Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie týmy (3 děti, 2 senpajové)
11.1.2014, Bílina
Ziegelheim ml., Martínek, Dunka, Kopiště, Štěpán st., Ziegelheim st.
ken
1. místo Kopiště Lukáš
Tým C
Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie týmy (3 děti, 2 senpajové)
11.1.2014, Bílina
Ziegelheim ml., Martínek, Dunka, Kopiště, Štěpán st., Ziegelheim st.
ken
1. místo Kopiště Lukáš Národní pohár ČR kendó - Technica Cup - kategorie junioři
23.2.2014, Praha
ken
1. místo Štefka Miroslav 12. Mistrovství ČR kendó 2014, kategorie junioři  14 až 17 let vč.
16.3.2014, Brno
ken
1. místo Fritz Martin 12. Mistrovství ČR kendó 2014, kategorie smíšená
16.3.2014, Brno
ken
1. místo Nozomi Dojo A 12. Mistrovství ČR kendó 2014, kategorie 5 členné smíšené týmy
16.3.2014, Brno
Štefka, Havelka L., Havelka O., Šimek, Fritz
ken
1. místo Nozomi Dojo A Toru Giga Cup, kategorie týmy
20.-22.9.2015, Praha
Fritz M., Štěpán ml. P., Havelka L.,
ken
       
2. místo Havelka Ondřej Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie šiai 14-16 let
11.1.2014, Bílina
ken
2. místo Hadinec Martin Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie šiai 10-13 let
11.1.2014, Bílina
ken
2. místo Vebersik Jan Shinbukan Iaido Taikai, kategorie 2. dan
15.2.2014, Praha
iai
2. místo Šefka Miroslav Národní pohár ČR kendó - Technica Cup - kategorie junioři
23.2.2014, Praha
ken
2. místo Havelka Lukáš 12. Mistrovství ČR kendó 2014, kategorie junioři 14 až 17 let vč.
16.3.2014, Brno
ken
2. místo Štěpánová Pavla 12. Mistrovství ČR kendó 2014, kategorie ženy
16.3.2014, Brno
ken
2. místo Fritz Martin
Tým repre ČR
Donau Cup - mezinárodní turnaj kendó, kategorie týmy (repre ČR)
30.3.2014, Rakousko, Vídeň
ken
3. místo Kopiště Lukáš Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie šiai 14-16 let
11.1.2014, Bílina
ken
3. místo Brychta Petr Shinbukan Iaido Taikai, kategorie mudan
15.2.2014, Praha
iai
3. místo Štěpánová Pavla Národní pohár ČR kendó - Technica Cup - kategorie ženy
23.2.2014, Praha
ken
3. místo Havelka Lukáš Národní pohár ČR kendó - Technica Cup - kategorie smíšená
23.2.2014, Praha
ken
3. místo Havelka Ondřej Národní pohár ČR kendó - Technica Cup - kategorie junioři
23.2.2014, Praha
ken
3. místo Havelka Lukáš Národní pohár ČR kendó - Technica Cup - kategorie junioři
23.2.2014, Praha
ken
3. místo Havelka Ondřej 12. Mistrovství ČR kendó 2014, kategorie junioři 14 až 17 let vč.
16.3.2014, Brno
ken
3. místo Nozomi Dojo B 12. Mistrovství ČR kendó 2014, kategorie 5 členné smíšené týmy
16.3.2014, Brno
Stejskal, Nguyen, Eichler, Štěpán st., Štěpánová P., n.: Pitaš
ken
BFS Hadinec Martin Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie šiai 10-13 let
11.1.2014, Bílina
ken
BFS Eichler Miloš Shinbukan Iaido Taikai, kategorie týmy
15.2.2014, Praha
iai
BFS Havelka Ondřej Národní pohár ČR kendó - Technica Cup - kategorie junioři
23.2.2014, Praha
ken
BFS Štěpán Pavel st. 12. Mistrovství ČR kendó 2014, kategorie 5 členné smíšené týmy
16.3.2014, Brno
ken
BFS Havelka Ondřej 12. Mistrovství ČR kendó 2014, kategorie junioři 14 až 17 let vč.
16.3.2014, Brno
ken
BFS Štěpán st. Pavel Mistrovství Polska v iaidó 2014, kategorie mudan
16.-18.5.2014, Zawiercie, Polsko
iai

 

Výsledky NOZOMI Dojo v roce 2013

Z našeho oddílu byli do širšího výběru reprezentace ČR pro tento rok nominováni:
Kendó: Fritz Martin, Šimek Prokop, Štěpán Pavel jr., Štěpánová Pavla, Beňová Jana
Iaidó: Štěpánová Pavla
účast Fritz Martin Mistrovství Evropy kendó, muži + týmy
12.-14.4.2013, Německo, Berlín
ken
účast Štěpán Pavel ml. Mistrovství Evropy kendó, muži + týmy
12.-14.4.2013, Německo, Berlín
ken
účast Šimek Prokop Mistrovství Evropy kendó, junioři
12.-14.4.2013, Německo, Berlín
ken
účast Štěpánová Pavla Mistrovství Evropy kendó, ženy + týmy
12.-14.4.2013, Německo, Berlín
ken
1. místo Kopiště Lukáš Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie šiai 12-14 let
12.1.2013, Bílina
ken
1. místo Štěpán Pavel ml.
Tým repre ČR
Donau Cup - mezinárodní turnaj kendó, kategorie týmy (repre ČR)
24.2.2013, Rakousko, Vídeň
ken
1. místo Fritz Martin
Tým repre ČR
Donau Cup - mezinárodní turnaj kendó, kategorie týmy (repre ČR)
24.2.2013, Rakousko, Vídeň
ken
1. místo Fritz Martin Národní pohár ČR kendó - Technica Cup - kategorie smíšená
24.3.2013, Praha
ken
1. místo Šimek Prokop 11. Mistrovství ČR kendó 2013, kategorie junioři od 14 do 18 let
17.3.2013, Hradec Králové
ken
1. místo Daťková Martina
Tým Nozomi Dojo
Nozomi Iaido Taikai - soutěž týmů v iaidó
27.4.2013, Hradec Králové
iai
1. místo Mertlík Filip
Tým Nozomi Dojo
Nozomi Iaido Taikai - soutěž týmů v iaidó
27.4.2013, Hradec Králové
iai
1. místo Vebersik Jan
Tým Nozomi Dojo
Nozomi Iaido Taikai - soutěž týmů v iaidó
27.4.2013, Hradec Králové
iai
1. místo Havelka Ondřej Bílinská trofej - kendó turnaj pro mládež (šiai 11-13 let)
27.4.2013, Bílina
ken
1. místo Štěpánová Pavla
Tým ČR
Mistrovství Polska iaidó - soutěž týmů
25.-26.5.2013, Poznaň, Polsko
iai
1. místo Fritz Martin Toru Giga Cup, kategorie open
20.-22.9.2013, Praha
ken
1. místo Fritz Martin Národní pohár ČR kendó - Nozomi Cup - kategorie smíšená
24.11.2013, Hradec Králové
ken
1. místo Havelka Ondřej Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie šiai 12 - 14 let
23.11.2013, Hradec Králové
ken
1. místo Kopiště Lukáš Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie šiai 15 - 18 let
23.11.2013, Hradec Králové
ken
2. místo Eichlerová Viktorie Přátelský dětský turnaj kendó, kategorie šiai 9-11 let
12.1.2013, Bílina
ken
2. místo Štefka Miroslav 11. Mistrovství ČR kendó 2013, kategorie junioři  14 až 17 let vč.
17.3.2013, Hradec Králové
ken
2. místo Nozomi Dojo A 11. Mistrovství ČR kendó 2013, kategorie 5 členné smíšené týmy
17.3.2013, Hradec Králové
Kašík, Štěpánová, Štěpán ml., Šimek, Fritz
ken
2. místo Eichlerová Viktorie Bílinská trofej - kendó turnaj pro mládež (šiai 8-10 let)
27.4.2013, Bílina
ken
2. místo Fritz Martin Nakakura Cup - mezinárodní turnaj kendó
15.6.2012, Brusel, Belgie
ken
2. místo Štefka Miroslav Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie šiai 12 - 14 let
23.11.2013, Hradec Králové
ken
2. místo Šimek Prokop Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie šiai 15 - 18 let
23.11.2013, Hradec Králové
ken
3. místo Štěpán Pavel ml. Donau Cup - mezinárodní turnaj kendó, kategorie muži
23.2.2013, Rakousko, Vídeň
ken
3. místo Kašík Ondřej Donau Cup - mezinárodní turnaj kendó, kategorie týmy (v polském týmu)
24.2.2013, Rakousko, Vídeň
ken
3. místo Havelka Lukáš 11. Mistrovství ČR kendó 2013, kategorie junioři od 14 do 18 let
17.3.2013, Hradec Králové
ken
3. místo Kopiště Lukáš 11. Mistrovství ČR kendó 2013, kategorie junioři od 14 do 18 let
17.3.2013, Hradec Králové
ken
3. místo Štěpánová Pavla 11. Mistrovství ČR kendó 2013, kategorie ženy
17.3.2013, Hradec Králové
ken
3. místo Fritz Martin 11. Mistrovství ČR kendó 2013, kategorie smíšená
17.3.2013, Hradec Králové
ken
3. místo Štěpán Pavel ml. 11. Mistrovství ČR kendó 2013, kategorie smíšená
17.3.2013, Hradec Králové
ken
3. místo Nozomi Dojo B 11. Mistrovství ČR kendó 2013, kategorie 5 členné smíšené týmy
17.3.2013, Hradec Králové
Kopiště, Havelka L., Kloz, Štefka, Štěpán st., n: Beňová
ken
3. místo Kopiště Lukáš Bílinská trofej - kendó turnaj pro mládež (šiai 14-18 let)
27.4.2013, Bílina
ken
3. místo Korbel Jakub Mezinárodní turnaj Kojika 2013 (kihon - techniky - 10 - 13 let),
4.5.2013, Gent, Belgie
ken
3. místo Šimek Prokop Mezinárodní turnaj Kojika 2013 (shiai - zápas - 16 -18 let),
4.5.2013, Gent, Belgie
ken
3. místo Štěpánová Pavla Národní pohár ČR kendó - Muga Cup - kategorie ženy
18.5.2013, Brno
ken
3. místo Štěpán Pavel ml. Národní pohár ČR kendó - Muga Cup - kategorie smíšená
18.5.2013, Brno
ken
3. místo Štěpánová Pavla Mistrovství Evropy Iaidó, kategorie smíšená, 3. dany
29.10.-3.11.2013, Francie
iai
3. místo Štěpán Pavel ml. Národní pohár ČR kendó - Nozomi Cup - kategorie smíšená
24.11.2013, Hradec Králové
ken
3. místo Štěpánová Pavla Národní pohár ČR kendó - Nozomi Cup - kategorie ženy
24.11.2013, Hradec Králové
ken
3. místo Eichlerová Viktorie Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie šiai 9 - 11 let
23.11.2013, Hradec Králové
ken
3. místo Havelka Lukáš Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie šiai 15 - 18 let
23.11.2013, Hradec Králové
ken
3. místo Pitaš Ondřej Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie šiai 15 - 18 let
23.11.2013, Hradec Králové
ken
čtvrtfinále Štěpán Pavel ml. Nakakura Cup - mezinárodní turnaj kendó
15.6.2012, Brusel, Belgie
ken
BFS Kopiště Lukáš 11. Mistrovství ČR kendó 2013, kategorie 5 členné smíšené týmy
17.3.2013, Hradec Králové
ken
BFS Fritz Martin Mistrovství Evropy kendó, muži
12.-14.4.2013, Německo, Berlín
ken
BFS Kotrbová Kateřina Mezinárodní turnaj Kojika 2013 (kihon - techniky - 16 -18 let),
4.5.2013, Gent, Belgie
ken
BFS Lohnický Jakub Mezinárodní turnaj Kojika 2013 (kihon - techniky - 10 -13 let),
4.5.2013, Gent, Belgie
ken
BFS Kopiště Lukáš Národní pohár ČR kendó - Muga Cup - kategorie smíšená
18.5.2013, Brno
ken

 

Výsledky NOZOMI Dojo v roce 2012

Z našeho oddílu byli do širšího výběru reprezentace ČR pro tento rok nominováni:
Kendó: Fritz Martin , Koutník Jiří , Pikola Michal, Šimek Prokop, Štěpán Pavel jr., Štěpánová Pavla
Iaidó: Pavla Štěpánová
účast Fritz Martin Mistrovství Světa kendó, muži + týmy
25.-27.5.2011, Itálie, Novara
ken
účast Koutník Jiří Mistrovství Světa kendó, muži + týmy
25.-27.5.2011, Itálie, Novara
ken
1. místo Fritz Martin Národní pohár ČR kendó - Technica Cup - kategorie smíšená
19.2.2012, Praha
ken
1. místo Fritz Martin 10. Mistrovství ČR kendó 2012, kategorie open
1.4.2012, Brno
ken
1. místo Daťková Martina Nozomi Iaido Taikai 2012 - kategorie 6.-4. kyu
21.4.2012, Hradec Králové
iai
1. místo Daťková Martina
Tým Nozomi 1
Nozomi Iaido Taikai 2012 - kategorie týmy
21.4.2012, Hradec Králové
iai
1. místo Štěpán Pavel st.
Tým Nozomi 1
Nozomi Iaido Taikai 2012 - kategorie týmy
21.4.2012, Hradec Králové
iai
1. místo Vebersik Jan
Tým Nozomi 1
Nozomi Iaido Taikai 2012 - kategorie týmy
21.4.2012, Hradec Králové
iai
1. místo Fritz Martin Národní pohár ČR kendó - Sacuki Cup - kategorie smíšená
5.5.2012, Praha
ken
1. místo Vebersik Jan Kensei Iaido Taikai 2012 - individual 2.dan (muži+ženy)
30.6.2012, Praha
iai
1. místo Štěpán Pavel ml. Národní pohár ČR kendó - Moravský pohár - kategorie smíšená
7.10.2012, Frýdek-Místek
ken
1. místo Štěpánová Pavla Národní pohár ČR kendó - Nozomi Cup - kategorie ženy
25.11.2012, Hradec Králové
ken
1. místo Fritz Martin Národní pohár ČR kendó - Nozomi Cup - kategorie smíšená
25.11.2012, Hradec Králové
ken
1. místo Štěpánová Pavla Žebříček Národního poháru ČR pro rok 2012 - kategorie ženy
k 31.12.2012, ČR
ken
1. místo Fritz Martin Žebříček Národního poháru ČR pro rok 2012 - kategorie smíšená
k 31.12.2012, ČR
ken
1. místo Šmíd Adam Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie kihon do 17 let
24.11.2012, Hradec Králové
ken
1. místo Havelka Lukáš Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie šiai 12-14 let
24.11.2012, Hradec Králové
ken
1. místo Šimek Prokop Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie šiai 15 - 17 let
24.11.2012, Hradec Králové
ken
2. místo Štěpán Pavel ml. 10. Mistrovství ČR kendó 2012, kategorie open
1.4.2012, Brno
ken
2. místo Vebersik Jan Nozomi Iaido Taikai 2012 - kategorie 2. dan
21.4.2012, Hradec Králové
iai
2. místo Štěpánová Pavla. Národní pohár ČR kendó - Sacuki Cup - kategorie ženy
6.5.2012, Praha
ken
2. místo Štěpán Pavel ml. Národní pohár ČR kendó - Moravský pohár - kategorie smíšená
7.10.2012, Frýdek-Místek
ken
2. místo Kašík Ondřej 13. Frankfurter Tengu Turnier - mezinár. turnaj kendó do 1. kjú
15.6.2012, Frankfurt, Německo
ken
2. místo Štěpánová Pavla Kensei Iaido Taikai 2012 - individual 3.dan (muži+ženy)
30.6.2012, Praha
iai
2. místo Štěpánová Pavla Národní pohár ČR kendó - Moravský pohár - kategorie ženy
7.10.2012, Frýdek-Místek
ken
2. místo Štěpánová Pavla Koryu Taikai - Sui O Ryu Taikai - individual 3.dan (muži+ženy)
18.11.2012, Polsko, Waršava
iai
2. místo Štěpán Pavel ml. Národní pohár ČR kendó - Nozomi Cup - kategorie smíšená
25.11.2012, Hradec Králové
ken
2. místo Štěpánová Pavla Šinbukan iaidó taikai - kategorie 3. dan
8.12.2012, Praha
iai
2. místo Štěpán Pavel ml. Žebříček Národního poháru ČR pro rok 2012 - kategorie smíšená
k 31.12.2012, ČR
ken
3. místo Štěpánová Pavla Národní pohár ČR kendó - Technica Cup - kategorie ženy
19.2.2012, Praha
ken
3. místo Štěpánová Pavla 10. Mistrovství ČR kendó 2012, kategorie ženy
1.4.2012, Brno
ken
3. místo Fritz Martin
Nozomi Dojo A
10. Mistrovství ČR kendó 2012, kategorie 3 členné týmy
1.4.2012, Brno
ken
3. místo Štěpán Pavel ml.
Nozomi Dojo A
10. Mistrovství ČR kendó 2012, kategorie 3 členné týmy
1.4.2012, Brno
ken
3. místo Koutník Jiří
Nozomi Dojo A
10. Mistrovství ČR kendó 2012, kategorie 3 členné týmy
1.4.2012, Brno
ken
3. místo Brychta Petr Nozomi Iaido Taikai 2012 - kategorie 6.-4. kyu
21.4.2012, Hradec Králové
iai
3. místo Brychta Radek Nozomi Iaido Taikai 2012 - kategorie 6.-4. kyu
21.4.2012, Hradec Králové
iai
3. místo Brychta Adam
Nozomi A
Nozomi Iaido Taikai 2012 - kategorie týmy
21.4.2012, Hradec Králové
iai
3. místo Brychta Petr
Nozomi A
Nozomi Iaido Taikai 2012 - kategorie týmy
21.4.2012, Hradec Králové
iai
3. místo Brychta Radek
Nozomi A
Nozomi Iaido Taikai 2012 - kategorie týmy
21.4.2012, Hradec Králové
iai
3. místo Štěpán Pavel ml. Národní pohár ČR kendó - Sacuki Cup - kategorie smíšená
6.5.2012, Praha
ken
3. místo Kašík Ondřej Národní pohár ČR kendó - Moravský Pohár - kategorie smíšená
6.5.2012, Praha
ken
3. místo Štěpánová Pavla
Nozomi Dojo
Otevřené mistrovství Polska, kategorie týmy
7.-8.5.2012
iai
3. místo Vebersik Jan
Nozomi Dojo
Otevřené mistrovství Polska, kategorie týmy
7.-8.5.2012
iai
3. místo Fritz Martin
Nozomi Dojo A
13. Frankfurter Tengu Turnier - mezinár. turnaj kendó - týmy
15.6.2012, Frankfurt, Německo
ken
3. místo Havelka Lukáš
Nozomi Dojo A
13. Frankfurter Tengu Turnier - mezinár. turnaj kendó - týmy
15.6.2012, Frankfurt, Německo
ken
3. místo Kašík Ondřej
Nozomi Dojo A
13. Frankfurter Tengu Turnier - mezinár. turnaj kendó - týmy
15.6.2012, Frankfurt, Německo
ken
3. místo Štěpán Pavel ml.
Nozomi Dojo A
13. Frankfurter Tengu Turnier - mezinár. turnaj kendó - týmy
15.6.2012, Frankfurt, Německo
ken
3. místo Štěpánová Pavla Národní pohár ČR kendó - Muga Cup - kategorie smíšená
16.6.2012, Brno
ken
3. místo Štěpánová Pavla Národní pohár ČR kendó - Muga Cup - kategorie ženy
16.6.2012, Brno
ken
3. místo Vebersik Jan
Nozomi Dojo A
Kensei Iaido Taikai 2012 - Týmy
30.6.2012, Praha
iai
3. místo Štěpánová Pavla
Nozomi Dojo A
Kensei Iaido Taikai 2012 - Týmy
30.6.2012, Praha
iai
3. místo Záhora Roman
Nozomi Dojo A
Kensei Iaido Taikai 2012 - Týmy
30.6.2012, Praha
iai
3. místo Kašík Ondřej Národní pohár ČR kendó - Moravský pohár - kategorie smíšená
7.10.2012, Frýdek-Místek
ken
3. místo Eichlerová Nikol Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie šiai do 11 let
24.11.2012, Hradec Králové
ken
3. místo Kopiště Lukáš Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie šiai 12 - 14 let
24.11.2012, Hradec Králové
ken
3. místo Havelka Ondřej Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie šiai 12 - 14 let
24.11.2012, Hradec Králové
ken
3. místo Havelka Lukáš
Vormsíci
Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie šiai 3 členné týmy
24.11.2012, Hradec Králové
ken
3. místo Kopiště Lukáš
Vormsíci
Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie šiai 3 členné týmy
24.11.2012, Hradec Králové
ken
3. místo Fritz Martin
Vormsíci
Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie šiai 3 členné týmy
24.11.2012, Hradec Králové
ken
BFS Štěpánová Pavla Národní pohár ČR kendó - Technica Cup - kategorie smíšená
19.2.2012, Praha
ken
BFS Štěpánová Pavla Mistrovství Maďarska iaidó - kategorie 3.dan (muži+ženy)
29.1.2012, Maďarsko
iai
BFS Štěpánová Pavla Otevřené mistrovství Polska - kategorie 3. dan
7.-8.5.2012
iai

 

Výsledky NOZOMI Dojo v roce 2011

Z našeho oddílu byli do širšího výběru reprezentace ČR pro tento rok nominováni:
Kendó: Martin Fritz, Jiří Koutník, Pavel Štěpán jr., Pavla Štěpánová, Michal Pikola, Prokop Šimek
Iaidó: Jan Vebersik, Pavel Tomeš, Pavla Štěpánová, Pavel Štěpán st., Roman Záhora
účast Štěpán Pavel jr. Mistrovství Evropy kendó, muži + týmy
8.5.2011, Polsko
ken
účast Koutník Jiří Mistrovství Evropy kendó, junioři + junior tým
8.5.2011, Polsko
ken
účast Štěpánová Pavla Mistrovství Evropy iaidó, kategorie týmy
9.10.2011, Andora
iai
1.místo Fritz Martin Národní pohár ČR kendó - Technica Cup - kategorie smíšená
20.2.2011, Praha
ken
1.místo Hadinec Martin Bílinská trofej - turnaj pro mládež (kihon)
26.3. 2011, Bílina
ken
1.místo Koutník Jiří Bílinská trofej - turnaj pro mládež (šiai 12 - 16 let)
26.3. 2011, Bílina
ken
1.místo Štěpánová Pavla Mistrovství Polska Iaidó - kategorie 2.dan (muži+ženy)
8.4. - 10.4.2011, Polsko
iai
1.místo Štěpánová Pavla Nozomi Iaido Taikai 2011 - kategorie 2. dan (muži+ženy)
17.4.2011, Hradec Králové
iai
1.místo Štěpánová Pavla Národní pohár ČR kendó - Pohár Sacuki - kategorie ženy
22.5.2011, Praha
ken
1.místo Štěpánová Pavla Národní pohár ČR kendó - Muga Cup - kategorie ženy
5.6.2011, Brno
ken
1.místo Štěpánová Pavla Kensei Iaido Taikai 2011 - kategorie 2.dan (muži+ženy)
26.6.2011, Praha
iai
1.místo Šimek Prokop Přátelský turnaj kendó - kategorie do 1. kjů
9.10.2011, Přerov
ken
1.místo Fritz Martin Národní pohár ČR kendó - Nozomi Cup- kategorie smíšená
26.11.2011, Hradec Králové
ken
1.místo Richter Adam Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie kihon do 17 let
26.11.20011, Hradec Králové
ken
1.místo Havelka Lukáš Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie 11 - 14 let
27.11.20011, Hradec Králové
ken
1.místo Koutník Jiří Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie 15 - 17 let
26.11.20011, Hradec Králové
ken
2.místo Štěpán Pavel jr. 9. Mistrovství ČR kendó 2011, kategorie open
20.3.2011, Praha
ken
2.místo Štěpánová Pavla 9. Mistrovství ČR kendó 2011, kategorie ženy
20.3.2011, Praha
ken
2.místo Pikola Michal Bílinská trofej - turnaj pro mládež (šiai 12 - 16 let)
26.3. 2011, Bílina
ken
2.místo Koutník Jiří Mini Muga Cup - kjú kendo turnaj - kategorie open
30.4.2011, Brno
ken
2.místo Vebersik Jan Kensei Iaido Taikai 2011 - kategorie 1.dan
26.6.2011, Praha
iai
2.místo Štěpánová Pavla Iaido Taikai Poland - kategorie 2.dan (muži+ženy)
19.8.2011, Polsko
iai
2.místo Nozomi Dojo
Štěpán ml., Koutník, Pikola, Kašík
Toru Giga Prague Kendo Cup, kategorie 5 členné týmy
18.9.2011, Praha
ken
2.místo Havelka Lukáš Přátelský turnaj kendó - kategorie do 1. kjů
9.10.2011, Přerov
ken
2.místo Štěpán Pavel jr. Národní pohár ČR kendó - Nozomi Cup- kategorie smíšená
27.11.2011, Hradec Králové
ken
2.místo Pikola Matěj Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie kihon do 17 let
27.11.20011, Hradec Králové
ken
2.místo Eichlerová Nikol Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie 7 - 10 let
27.11.20011, Hradec Králové
ken
2.místo Havelka Ondřej Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie 11 - 14 let
27.11.20011, Hradec Králové
ken
2.místo Pikola Michal Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie 15 - 17 let
27.11.20011, Hradec Králové
ken
3.místo Nozomi Dojo A
Štěpán ml., Fritz, Koutník (Beňová)
9. Mistrovství ČR kendó 2011, kategorie 3 členné týmy
20.3.2011, Praha
ken
3.místo Nozomi dojo B
Kašík, Štěpán st., Šimek (Štěpánová)
9. Mistrovství ČR kendó 2011, kategorie 3 členné týmy
20.3.2011, Praha
ken
3.místo Havelka Ondřej Bílinská trofej - turnaj pro mládež (šiai 10 - 11 let)
26.3. 2011, Bílina
ken
3.místo Kopiště Lukáš Bílinská trofej - turnaj pro mládež (šiai 12 - 16 let)
26.3. 2011, Bílina
ken
3.místo Štefka Miroslav Bílinská trofej - turnaj pro mládež (šiai 12 - 16 let)
26.3. 2011, Bílina
ken
3.místo Beňová Jana Mini Muga Cup - kjú kendo turnaj - kategorie ženy
30.4.2011, Brno
ken
3.místo Šimek Prokop Mini Muga Cup - kjú kendo turnaj - kategorie open
30.4.2011, Brno
ken
3.místo Beňová Jana Národní pohár ČR kendó - Pohár Sacuki - kategorie ženy
22.5.2011, Praha
ken
3.místo Štěpán Pavel jr. Národní pohár ČR kendó - Muga Cup - kategorie smíšená
5.6.2011, Brno
ken
3.místo Tomeš Pavel Kensei Iaido Taikai 2011 - kategorie 1.dan
26.6.2011, Praha
iai
3.místo Brychta Petr Kensei Iaido Taikai 2011 - kategorie 6.-2.kjú
26.6.2011, Praha
iai
3.místo Koutník Jiří Přátelský turnaj kendó - kategorie do 1. kjů
9.10.2011, Přerov
ken
3.místo Pikola Michlal Přátelský turnaj kendó - kategorie do 1. kjů
9.10.2011, Přerov
ken
3.místo Fritz Martin Národní pohár ČR kendó - Moravský Pohár - kategorie smíšená
24.10.2011, Frýdek-Místek
ken
3.místo Štěpánová Pavla Národní pohár ČR kendó - Nozomi Cup- kategorie ženy
27.11.2011, Hradec Králové
ken
3.místo Prokop Pavel Vánoční kendování - turnaj kendó, kategoriekihon do 17 let
27.11.20011, Hradec Králové
ken
3.místo Eichlerová Viktorie Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie 7 - 10 let
27.11.20011, Hradec Králové
ken
3.místo Kopiště Lukáš Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie 11 - 14 let
27.11.20011, Hradec Králové
ken
3.místo Štefka Miroslav Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie 11 - 14 let
27.11.20011, Hradec Králové
ken
čtvrtfinále Štěpánová Pavla Mistrovství Evropy iaidó, kategorie 2.dan (muži+ženy)
8.10.2011, Andora
iai
BFS Štěpánová Pavla Mistrovství Evropy iaidó, kategorie týmy
9.10.2011, Andora
iai

Výsledky NOZOMI Dojo v roce 2010

Z našeho oddílu byli do širšího výběru reprezentace ČR pro tento nominováni:
Kendó: Martin Fritz, Jiří Koutník, Pavel Štěpán jr., Pavel Štěpán st., Pavla Štěpánová, Roman Záhora
Iaidó: Jan Vebersik, Pavel Tomeš, Pavla Štěpánová, Pavel Štěpán st., Roman Záhora
účast Fritz Martin Mistrovství Evropy kendó, muži + týmy
duben 2010, Budapešť, Maďarsko
ken
účast Štěpánová Pavla Mistrovství Evropy kendó, ženy + týmy
duben 2010, Budapešť, Maďarsko
ken
účast Koutník Jiří, Štěpán Pavel jr. Mistrovství Evropy kendó, junioři + týmy
duben 2010, Budapešť, Maďarsko
ken
účast Štěpánová Pavla Mistrovství Evropy iaidó, 2. dany
listopad 2010, Paříž, Francie
iai
účast Vebersik Jan Mistrovství Evropy iaidó, 1. dany
listopad 2010, Paříž, Francie
iai
1.místo Štěpán Pavel jr. Národní pohár ČR kendó - Technica Cup - kategorie smíšená
21.2.2010, Praha
ken
1.místo Štěpánová Pavla Národní pohár ČR kendó - Technica Cup - kategorie ženy
21.2.2010, Praha
ken
1.místo Šimek Prokop Bílinská trofej - turnaj pro mládež (zápas 13-15 let)
7.3. 2010, Bílina
ken
1.místo Havelka Ondřej Bílinská trofej - turnaj pro mládež (zápas 10-12 let)
7.3. 2010, Bílina
ken
1.místo Štěpánová Pavla Nozomi Iaido Taikai 2010 - kategorie 2. dan
17.4.2010, Hradec Králové
iai
1.místo Štěpán Pavel jr. Mezinárodní turnaj Kojika 2010 (zápas - do 18 let),
15.5.2010, Gent, Belgie
ken
1.místo Fritz Mrtin Národní pohár ČR kendó - Pohár Sacuki - kategorie smíšená
22.5.2010, Praha
ken
1.místo Fritz Martin Národní pohár ČR kendó - Muga Cup - kategorie smíšená
13.6.2010, Brno
ken
1.místo Štěpán Pavel jr. 11. Frankfurter Tengu Turnier - mezinár. turnaj kendó do 1. kjú
19.6.2010, Frankfurt, Německo
ken
1.místo Vebersik Jan Kensei Iaido Taikai 2010 - kategorie 1.kjú a 1. dan
26.6.2010, Praha
iai
1.místo Štěpánová Pavla Kensei Iaido Taikai 2010 - kategorie 2. dan
26.6.2010, Praha
iai
1.místo Havelka Ondřej Dětský kendó turnaj Zlín, - kategorie 6 - 11 let
26.6.2010, Zlín
ken
1.místo Havelka Lukáš Dětský kendó turnaj Zlín, - kategorie 12 - 16 let
26.6.2010, Zlín
ken
1.místo Štěpánová Pavla Národní pohár ČR kendó - Moravský pohár - kategorie ženy
23.10.2010, Přerov
ken
1.místo Friz Martin Národní pohár ČR kendó - Moravský pohár - kategorie smíšená
23.10.2010, Přerov
ken
2.místo Fritz Martin Národní pohár ČR kendó - Technica Cup - kategorie smíšená
21.2.2010, Praha
ken
2.místo Štěpánová Pavla 8. Mistrovství ČR kendó 2010, kategorie ženy
14.3.2010, Frýdek-Místek
ken
2.místo Havelka Lukáš Bílinská trofej - turnaj pro mládež (zápas 10-12 let)
7.3. 2010, Bílina
ken
2.místo Pikola Micahl Bílinská trofej - turnaj pro mládež (techniky do 18 let)
7.3. 2010, Bílina
ken
2.místo Štěpánová Pavla Národní pohár ČR kendó - Pohár Sacuki - kategorie ženy
22.5.2010, Praha
ken
2.místo Brychta Petr Mezinárodní turnaj Kojika 2010 (Techniky - do 18 let)
15.5.2010, Gent, Belgie
ken
2.místo Štěpán Pavel jr. Národní pohár ČR kendó - Muga Cup - kategorie smíšená
13.6.2010, Brno
ken
2.místo Štěpán Pavel jr. Toru Giga Prague Kendo Cup, kategorie individual
xx.9.2010, Praha
ken
2.místo Štěpán Pavel jr. Národní pohár ČR kendó - Moravský Pohár - kategorie smíšená
23.10.2010, Přerov
ken
3.místo Vágner Dominik Bílinská trofej - turnaj pro mládež (techniky do 18 let)
7.3. 2010, Bílina
ken
3.místo Kopiště Lukáš Bílinská trofej - turnaj pro mládež (zápas 10-12 let)
7.3. 2010, Bílina
ken
3.místo Fritz Martin 8. Mistrovství ČR kendó 2010, kategorie smíšená
14.3.2010, Frýdek-Místek
ken
3.místo Štěpán Pavel jr. 8. Mistrovství ČR kendó 2010, kategorie smíšená
14.3.2010, Frýdek-Místek
ken
3.místo Vebersik Jan Nozomi Iaido Taikai 2010 - kategorie 1. kjú
17.4.2010, Hradec Králové
iai
3.místo Nozomi Dojo A Nozomi Iaido Taikai 2010 - kategorie Teams
Štěpánová, Štěpán sr., Vebersik
17.4.2010, Hradec Králové
iai
3.místo Nozomi Dojo 1 Nozomi Iaido Taikai 2010 - kategorie Teams
Brychta, Jabůrková P., Tomeš
17.4.2010, Hradec Králové
iai
3.místo Záhora Roman Nozomi Iaido Taikai 2010 - kategorie 1. kjú
17.4.2010, Hradec Králové
iai
3.místo Beňová Jana Nozomi Iaido Taikai 2010 - kategorie 6.-4. kjú
17.4.2010, Hradec Králové
iai
3.místo Brychta Petr Nozomi Iaido Taikai 2010 - kategorie 6.-4. kjú
17.4.2010, Hradec Králové
iai
3.místo Eichlerová Nikol Mezinárodní turnaj Kojika 2010 (Zápas - do 9 let)
15.5.2010, Gent, Belgie
ken
3.místo Pikola Michal Mezinárodní turnaj Kojika 2010 (Technniky - do 18 let)
15.5.2010, Gent, Belgie
ken
3.místo Nozomi Dojo Mezinárodní turnaj Kojika 2010 (Turnaj 5ti členných týmů)
Eichlerová, Havelka L., Śimek, Štěpán, Koutník
15.5.2010, Gent, Belgie
ken
3.místo Tomeš Pavel Kensei Iaido Taikai 2010 - kategorie 1kjú a 1. dan
26.6.2010, Praha
iai
3.místo Štěpánová Pavla Národní pohár ČR kendó - Muga Cup - kategorie smíšená
13.6.2010, Brno
ken
BFS Štěpánová Pavla Mezinárodní taikai - III. Iaido Open Taikaki, kat. smíšená 1. až 2. dan,
31.1.2010, Budapešť, Maďarsko
iai
BFS Havelka Ondřej Bílinská trofej - turnaj pro mládež (zápas 10-12 let)
7.3. 2010, Bílina
ken
BFS Šimek Prokop Donau Cup - kategorie junioři
28.3. 2010, Vídeň, Rakousko
ken
BFS Vebersik Jan Nozomi Iaido Taikai 2010 - kategorie Individual
17.4.2010, Hradec Králové
iai
BFS Tomeš Pavel Nozomi Iaido Taikai 2010 - kategorie Teams
17.4.2010, Hradec Králové
iai
BFS Štěpán Pavel jr. Mezinárodní turnaj Kojika 2010 (za celý turnaj)
15.5.2010, Gent, Belgie
ken
BFS Kašík Ondřej Národní pohár ČR kendó - Muga Cup - kategorie smíšená
13.6.2010, Brno
ken

Výsledky NOZOMI Dojo v roce 2009

Z našeho oddílu byli do širšího výběru reprezentace ČR nominováni:
Kendó: Martin Fritz, Pavel Štěpán jr., Pavla Štěpánová
Iaidó: Pavla Štěpánová
účast Štěpánová Pavla Mistrovství Evropy Iaidó 2009, smíšená kategorie 2. dan iai
1.místo Fritz Martin 7. Mistrovství ČR kendó 2009, smíšená kategorie
22.3.2009, Hradec Králové
ken
1.místo Štěpánová Pavla 7. Mistrovství ČR kendó 2009, kategorie ženy
22.3.2009, Hradec Králové
ken
1.místo Štěpánová Pavla Nozomi Taikai 2009 - iaidó - kategorie 1.dan
18.4.2009, Hradec Králové
iai
1.místo Matura Stanislav Nozomi Taikai 2009 - iaidó - kategorie 6.-2.kjú
18.4.2009, Hradec Králové
iai
1.místo Havelka Lukáš Bílinská trofej 2009 - dětský turnaj kendó - kategorie 10-12 let
25.4.2009, Bílina
ken
1.místo Šimek Prokop Bílinská trofej 2009 - dětský turnaj kendó - kategorie 13-15 let
25.4.2009, Bílina
ken
1.místo Štěpánová Pavla Národní pohár ČR kendó - Sacuki Cup -  kategorie ženy
17.5.2009, Praha
ken
1.místo Fritz Martin Národní pohár ČR kendó -  Sacuki Cup - kategorie smíšená
17.5.2009, Praha
ken
1.místo Štěpán Pavel jr. Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie junioři, 28.11.2009, Hradec Králové ken
1.místo Fritz Martin Národní pohár ČR kendó -  Nozomi Cup - kategorie smíšená
29.11.2009, Hradec Králové
ken
1.místo Žemlík Martin Shinbukan Iaido Taikai - kategorie mudan (5.-2. kjú),
12.12.2009, Praha
iai
2.místo Štěpánová Pavla Národní pohár ČR kendó - Moravský pohár -  kategorie ženy
25.10.2009, Frýdek-Místek
ken
2.místo Fritz Martin Národní pohár ČR kendó - Moravský pohár -  kategorie smíšená
25.10.2009, Frýdek-Místek
ken
2.místo Štěpán Pavel st. Nozomi Taikai 2009 - iaidó - kategorie 1.kjú
18.4.2009, Hradec Králové
iai
2.místo Žemlík Martin Nozomi Taikai 2009 - iaidó - kategorie 6.-2.kjú
18.4.2009, Hradec Králové
iai
2.místo Kopiště Lukáš Bílinská trofej 2009 - dětský turnaj kendó - kategorie 10-12 let
25.4.2009, Bílina
ken
2.místo Štěpán Pavel jr. Národní pohár ČR kendó - Sacuki Cup - kategorie smíšená
17.5.2009, Praha
ken
2.místo Havelka Lukáš Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie starší žáci, 28.11.2009, Hradec Králové ken
2.místo Štěpán Pavel jr. Národní pohár ČR kendó -  Nozomi Cup - kategorie smíšená
29.11.2009, Hradec Králové
ken
3.místo Štěpán Pavel jr. 7. Mistrovství ČR kendó 2009, smíšená kategorie
22.3.2009, Hradec Králové
ken
3.místo Štěpán Pavel jr. Národní pohár ČR kendó - Technica Cup - kategorie smíšená
1.2.2009, Praha
ken
3.místo Havelka Ondřej Bílinská trofej 2009 - dětský turnaj kendó - kategorie 7-9 let
25.4.2009, Bílina
ken
3.místo Vebersik Jan Nozomi Taikai 2009 - iaidó - kategorie 1.kjú
18.4.2009, Hradec Králové
iai
3.místo Tomeš Pavel Nozomi Taikai 2009 - iaidó - kategorie 1.kjú
18.4.2009, Hradec Králové
iai
3.místo Beňová Jana Nozomi Taikai 2009 - iaidó - kategorie 6.-2.kjú
18.4.2009, Hradec Králové
iai
3.místo Eichler Miloš Nozomi Taikai 2009 - iaidó - kategorie 6.-2.kjú
18.4.2009, Hradec Králové
iai
3.místo Koutník Jiří Bílinská trofej 2009 - dětský turnaj kendó - kategorie 13-15 let
25.4.2009,Bílina
ken
3.místo Černý Jakub Mezinárodní turnaj Kojika 2009 (KIHON - do 18 let),
23.5.2009, Gent, Belgie
ken
3.místo Koutník Jiří Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie dorost, 28.11.2009, Hradec Králové ken
3.místo Šimek Prokop Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie dorost, 28.11.2009, Hradec Králové ken
3.místo Kopiště Lukáš Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie starší žáci, 28.11.2009, Hradec Králové ken
3.místo Havelka Ondřej Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie mladší žáci, 28.11.2009, Hradec Králové ken
3.místo Eichlerová Nikol Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie kihon, 28.11.2009, Hradec Králové ken
BFS
čtvrtfinále
Štěpán Pavel jr. Mezinárodní turnaj Mainzer 3W-Turnier 2009, kat. 2. až 1. kjú, 24.1.2009, Mainz, Německo ken
BFS Štěpánová Pavla Mezinárodní taikai - II. Iaido Open Taikaki, kat. smíšená 1. až 2. dan,
1.2.2009, Budapešť, Maďarsko
iai
BFS Brychta Adam Mezinárodní turnaj Kojika 2009 (KIHON - do 10 let),
23.5.2009, Gent, Belgie
ken
BFS Havelka Ondřej Mezinárodní turnaj Kojika 2009 (SHIAI - do 10 let),
23.5.2009, Gent, Belgie
ken
BFS Kopiště Lukáš Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie starší žáci, 28.11.2009, Hradec Králové ken
BFS Koutník Jiří Vánoční kendování - turnaj kendó, kategorie dorostenci, 28.11.2009, Hradec Králové ken
BFS Jabůrková Pavlína Shinbukan Iaido Taikai - kategorie mudan (5.-2. kjú),
12.12.2009, Praha
iai
BFS Tomeš Pavel Shinbukan Iaido Taikai - kategorie mudan (1. kjú),
12.12.2009, Praha
iai

 

Výsledky NOZOMI Dojo v roce 2008

Z našeho oddílu byli do širšího výběru reprezentace ČR nominováni:

Kendó: Martin Fritz, Pavel Štěpán jr., Pavla Štěpánová

Iaidó: Pavla Štěpánová

 
účast Pavla Štěpánová

Mistrovství Evropy iaidó 2008, smíšená kategorie 1.dan

 
 
1. místo Martin Fritz

Banri ikku -  Národní pohár ČR  - smíšená kat.,

8.6.2008, České Budějovice

 
1. místo Pavel Štěpán jr.

11. Frankfurter Tengu Turnier - mezinárodní turnaj kendó do 1. kjú

21.6.2008, Frankfurt, Německo

 
1. místo Pavla Štěpánová 1. Kokki Taikai, iaidó do 1. dan, smíšená kat.,

12.10.2008, České Budějovice

 
1. místo Martin Fritz

Moravský pohár -  Národní pohár ČR  - smíšená kat.,

18.10.2008, Přerov

 
1. místo Pavel Štěpán jr. Vánoční kendování - turnaj kendó do 18 let

29.11.2008, Hradec Králové

 
1. místo Martin Fritz

Nozomi Cup -  Národní pohár ČR  - smíšená kat.,

29.11.2008, Hradec Králové

 
2. místo Martin Fritz

6. Mistrovství ČR kendó 2008

16.3.2008, Hradec Králové

 
2. místo Pavla Štěpánová

Pohár Sacuki -  Národní pohár ČR  - ženy

25.5.2008, Praha

 
2. místo Pavlovovi Psi

Štěpán jr., Štěpánová, Fritz

Turnaj tříčlenných týmů v rámci Poháru Sacuki

25.5.2008, Praha

 
2. místo Pavel Štěpán jr.

Banri ikku -  Národní pohár ČR  - smíšená kat.,

8.6.2008, České Budějovice

 
2. místo Lukáš Kopiště Vánoční kendování - turnaj kendó do 12 let

29.11.2008, Hradec Králové,

 
3. místo Martin Fritz

Technica Cup -  Národní pohár ČR  - smíšená kat.,

13.4.2008, Praha

 
3. místo Lukáš Havelka

Mezinárodní turnaj Kojika 2008 (SHIAI - do 9 let),

10.5.2008, Gent, Belgie

 
3. místo Pavel Štěpán jr.

Mezinárodní turnaj Kojika 2008 (SHIAI - do 15 let),

10.5.2008, Gent, Belgie

 
3. místo Martin Fritz

Pohár Sacuki -  Národní pohár ČR  - smíšená kat.,

25.5.2008, Praha

 
3. místo Pavel Štěpán jr.

Pohár Sacuki -  Národní pohár ČR  - smíšená kat.,

25.5.2008, Praha

 
3. místo Pavla Štěpánová

Banri ikku -  Národní pohár ČR  - ženy,

8.6.2008, České Budějovice

 
3. místo Pavel Štěpán st. 1. Kokki Taikai, iaidó do 1. kjú, smíšená kat.,

12.10.2008, České Budějovice

 
3. místo Pavel Štěpán jr.

Nozomi Cup -  Národní pohár ČR  - smíšená kat.,

29.11.2008, Hradec Králové

 
3. místo Jan Žďárský Vánoční kendování - turnaj kendó do 18 let

29.11.2008, Hradec Králové

 
3. místo Lukáš Havelka Vánoční kendování - turnaj kendó do 12 let

29.11.2008, Hradec Králové

 
3. místo Jan Rudolf Vánoční kendování - KIHON do 18 let

29.11.2008, Hradec Králové

 
3. místo

Suchi

Šimek, Žďárský, Koutník

Turnaj tříčlenných týmů v rámci Nozomi Cup

29.11.2008, Hradec Králové

 

5. - 8. místo

Pavel Štěpán jr.

6. Mistrovství ČR kendó 2008, smíšená kat.

16.3.2008, Hradec Králové

 
5. - 8. místo Pavla Štěpánová

6. Mistrovství ČR kendó 2008, ženy

16.3.2008, Hradec Králové

 
BFS Ondra Havelka

Mezinárodní turnaj Kojika 2008 (KIHON - do 9 let),

10.5.2008, Gent, Belgie

 
BFS Pavla Štěpánová

Pohár Sacuki -  Národní pohár ČR  - ženy

25.5.2008, Praha

 
BFS Jan Kutěj Vánoční kendování - turnaj kendó do 18 let

29.11.2008, Hradec Králové

 
BFS Viktorie Eichlerová Vánoční kendování - KIHON do 18 let

29.11.2008, Hradec Králové

 
noc mistrů Pavla Štěpánová 3. NOC MISTRŮ - vyhlášení nejlepších sportovců v bojových a silových sportech (Pavla za úspěchy v iaidó)

13.12. 2008, Top Hotel Praha

 

 

Výsledky NOZOMI Dojo v roce 2007

Z našeho oddílu byli ČFK do širšího výběru reprezentace ČR nominováni:

Kendó: Martin Fritz, Pavel Štěpán jr., Pavla Štěpánová

Iaidó: Pavla Štěpánová

 

účast

Pavla Štěpánová

Mistrovství Evropy kendó, kat. ženy a družstva,

27.-29.4.2007, Lisabon, Portugalsko

 

1. místo

Martin Fritz

Moravský pohár -  Národní pohár ČR  - smíšená kat.,

28.10.2007, Přerov

 

1. místo

Pavla Štěpánová

Fudoshinkai Cup - turnaj iaidó, smíšená kateg. 1.kjú,

21.10.2007, České Budějovice

 

1. místo

Martin Fritz

Mezinárodní turnaj Kendó do 1. kjú,

27.1.2007, Mainz, Německo

 

1. místo

Martin Fritz

Technica Cup - Národní pohár ČR  - smíšen. kat.

4.3.2007, Praha

 
1. místo Martin Fritz

5. Mistrovství ČR kendó 2007

25.3.2007, Hradec Králové

 

1. místo Martin Fritz

Mezinárodní turnaj Kojika 2007 (SHIAI - do 18 let),

6.5.2007, Gent, Belgie

 
1. místo Martin Fritz

16 Toru Giga Prague Kendo Cup

29.9.2007, Praha

 

1. místo Martin Fritz

Nozomi Cup -  Národní pohár ČR  - smíšená kat.,

25.11.2007, Hradec Králové

 
1. místo Pavel Štěpán jr. Vánoční kendování - turnaj do 18 let

24.11.2007, Hradec Králové

 
1. místo Prokop Šimek Vánoční kendování - turnaj do 14 let

Hradec Králové, 24.11.2007

 
1. místo Prokop Šimek Vánoční kendování - kihon (techniky) do 18 let

24.11.2007, Hradec Králové

 
2. místo Martin Fritz

Pohár Sacuki -  Národní pohár ČR  - smíšená kat.,

13.5.2007, Praha

 
1. místo Martin Fritz Národní pohár ČR kendó - konečné pořadí 2007 (postup na MČR 2008)  
2. místo Pavla Štěpánová

Nozomi Cup -  Národní pohár ČR  - ženy,

25.11.2007, Hradec Králové

 
2. místo Lukáš Havelka Vánoční kendování - turnaj do 14 let

24.11.2007, Hradec Králové

 

3. místo

Hradečtí draci

Kloz, Štěpán jr., Fritz

Turnaj tříčlenných týmů v rámci Technica Cup 4.3.2007, Praha

 
3. místo Pavel Štěpán jr.

Mezinárodní turnaj Kojika 2007 (SHIAI - do 15 let),

6.5.2007, Gent, Belgie

 
3. místo Pavla Štěpánová

Pohár Sacuki -  Národní pohár ČR  - ženy

13.5.2007, Praha

 
3. místo Martin Fritz

Banri Ikku - Národní pohár ČR - smíšená kat.

2.7.2006, České Budějovice

 
3. místo Pavel Štěpán jr.

Koinobori Cup - turnaj do 18 let

2.6.2007, České Budějovice

 
3. místo Pavla Štěpánová

Mistrovství Evropy iaidó 2007, smíš. kat. do 1.kjú

31.10.2007, Paříž, Francie

 
3. místo Pavel Štěpán jr.

Nozomi Cup -  Národní pohár ČR  - smíšená kat.,

25.11.2007, Hradec Králové

 
3. místo Ondřej Havelka Vánoční kendování - kihon (techniky) do 18 let

24.11.2007, Hradec Králové

 
3. místo

Verry Funny

Kloz, Vacek, Řeháček

Vánoční kendování - turnaj tříčlenných týmů

24.11.2007, Hradec Králové

 
7. místo Pavel Štěpán jr. Národní pohár ČR kendó - konečné pořadí 2007 (postup na MČR 2008)  
8. místo Pavla Štěpánová Národní pohár ČR kendó - konečné pořadí 2007 (postup na MČR 2008)  

čtvrtfinále

Pavel Štěpán jr.

Přátelský turnaj Kendó do 1. kjú,

18.2.2007, Praha 

 

čtvrtfinále

Pavel Štěpán st.

Přátelský turnaj Kendó do 1. kjú,

18.2.2007, Praha 

 

čtvrtfinále

Jiří Kloz

Technica Cup - Národní pohár ČR  - smíšen. kat.

4.3.2007, Praha

 

čtvrtfinále

Pavel Štěpán jr.

Technica Cup - Národní pohár ČR  - smíšen. kat.

4.3.2007, Praha

 
čtvrtfinále Pavel Štěpán jr.

Pohár Sacuki -  Národní pohár ČR  - smíšená kat.,

13.5.2007, Praha

 
BFS Prokop Šimek

Mezinárodní turnaj Kojika 2007 (KIHON - do 12 let),

6.5.2007, Gent, Belgie

 
BFS Pavel Štěpán st.

Pohár Sacuki -  Národní pohár ČR  - smíšená kat.,

13.5.2007, Praha

 
BFS Prokop Šimek

Koinobori Cup - turnaj do 18 let

2.6.2007, České Budějovice

 
BFS Pavel Štěpán jr.

Nozomi Cup -  Národní pohár ČR  - smíšená kat.,

25.11.2007, Hradec Králové

 
noc mistrů Pavla Štěpánová 2. NOC MISTRŮ - vyhlášení nejlepších sportovců v bojových a silových sportech (Pavla za úspěchy v iaidó)

8.12. 2007, Kongresové centrum Praha

 

 

Výsledky NOZOMI Dojo v roce 2006

Z našeho oddílu byli ČFK do širšího výběru reprezentace ČR nominováni:

Kendó: Martin Fritz

 

1. místo

Martin Fritz

Mezinárodní turnaj Kojika 2006 (do 18 let),

6.5.2006, Gent, Belgie

 

1. místo

Pavla Štěpánová

Pohár Sacuki – Národní pohár ČR – ženy,

14.5.2006, Praha

 

1. místo

Martin Fritz

Koinobori Cup - turnaj do 18 let

4.6.2006, České Budějovice

 

1. místo

Pavel Štěpán st.

Pohár Přátelství – turnaj do 1. kjú

15.10.2006, Přerov

 

1. místo

Pavla Štěpánová

Zlínský pohár – Národní pohár ČR – ženy,

15.10.2006, Přerov

 

2. místo

Martin Fritz

4. Mistrovství ČR v Kendó 2006

26.3.2006, Praha

 

2. místo

Martin Fritz

Pohár Sacuki -  Národní pohár ČR  - smíšen. kat.

14.6.2006, Praha

 

2. místo

Hradečtí draci

Štěpánová, Štěpán jr., Fritz

Turnaj tříčlenných týmů v rámci Poháru Sacuki,

14.5.2006, Praha

 

2. místo

NOZOMI Dojo

Štěpánová, Štěpán jr., Štěpán st., Pavelka, Fritz

Turnaj pětičlenných týmů

3.6.2006, České Budějovice

 

2. místo

Pavla Štěpánová

Pohár Přátelství – turnaj do 1. kjú

15.10.2006, Přerov

 

2. místo

Pavel Štěpán jr.

Vánoční kendování – turnaj do 17 let

24.11.2006, Hradec Králové

 

2. místo

Martin Fritz

NOZOMI Cup – Národní pohár ČR – smíšená kategorie

25.11.2006, Hradec Králové

 

3. místo

Pavla Štěpánová

Technica Cup - Národní pohár ČR - ženy,

4.3.2006, Praha

 

3. místo

Hradečtí draci

Štěpánová, Fritz, Záhora

Turnaj tříčlenných týmů v rámci Technica Cup

4.3.2006, Praha

 

3. místo

Pavla Štěpánová

Banri Ikku - Národní pohár ČR - smíšená kategorie

4.6.2006, České Budějovice

 

3. místo

Pavel Štěpán jr.

Koinobori Cup - turnaj do 18 let

4.5.2006, České Budějovice

 

3. místo

Votroci

Fritz, Štěpán jr., Záhora

Vánoční kendování – turnaj tříčlenných týmů

24.11.2006, Hradec Králové

 

5.-8. místo

Pavel Štěpán jr.

Mezinárodní turnaj Kojika Internationaal LenteTornooi Juniore 2006, (do 14 let)

6.5.2006, Gent, Belgie

 

čtvrtfinále

Pavel Štěpán jr.

Technica Cup - Národní pohár ČR  - smíšen. kategorie

4.3.2006, Praha

 

osmifinále

Martin Fritz

Technica Cup - Národní pohár ČR- smíšen. kategorie

4.3.2006, Praha

 

osmifinále

Jiří Kloz

Technica Cup - Národní pohár ČR - smíšen. kategorie

4.3.2006, Praha

 

osmifinále

Jiří Kloz

Pohár Sacuki -  Národní pohár ČR  - smíšen. kategorie

14.5.2006, Praha

 

BFS

Pavel Štěpán jr.

Banri Ikku – Národní pohár ČR – smíšená kategorie

4.6.2006, České Budějovice

 

 

Výsledky NOZOMI Dojo v roce 2005

Z našeho oddílu byli ČFK do širšího výběru reprezentace ČR nominováni:

Kendó: Martin Fritz

 
účast Martin Fritz Mistrovství Evropy kendó, kat. junioři,

Švýcarsko

 

1. místo

Pavel Štepán jr.

Vánoční kendování - kihon (do 17 let)

 

2. místo

Martin Fritz

Mezinárodní juniorský turnaj KOJIKA CUP, Belgie

 

2. místo

Martin Fritz

NOZOMI Cup

 

2. místo

Martin Fritz

Sacuki Cup

 

2. místo

Martin Fritz

Technica Cup

 

3. místo

Jana Beňová

Vánoční kendování - kihon (do 17 let)

 

3. místo

Martin Fritz

Mezinárodní turnaj do 1.kjú v Berlíně

 

3. místo

Matěj Pavlík

Koinobori Cup - kihon

 

3. místo

Pavel Štepán jr.

Koinobori Cup

 

8. místo

Martin Fritz

3. Mistrovství České republiky v Kendó

 

osmifinále

Lukáš Bruna

Banri Ikku

 

BFS

Jana Beňová

Koinobori Cup - kihon

 

BFS

Lukáš Havelka

Vánoční kendování - kihon (do 17 let)

 

BFS

Pavla Štěpánová

Sacuki Cup

 

 

Výsledky NOZOMI Dojo v roce 2004

1. místo

Martin Fritz

Koinobori Cup

 

1. místo

Martin Fritz

Sandómon turnaj do 1. kjú - dospělí

 

2. místo

Martin Fritz

Sandómon turnaj do 1. kjú - junioři

 

3. místo

Jan Kutěj

Koinobori Cup

 

3. místo

Pavel Štěpán jr.

Koinobori Cup - kihon

 

8. místo

NOZOMI Dojo

Fritz, Doskočil, Štěpánová

Sandómon turnaj do 1. kjú - týmy

 

osmifinále

Pavla Štěpánová

Sandómon turnaj do 1. kjú - dospělí

 

BFS

Tadeáš Doskočil

Sandómon turnaj do 1. kjú - junioři

 

 

Výsledky NOZOMI Dojo v roce 2003

1. místo

Martin Fritz

Mezinárodní juniorský turnaj KOJIKA CUP, Belgie

 

1. místo

Martin Fritz

Pohár Brněnského Draka (14-17 let)

 

1. místo

Martin Fritz

Vánoční kendování (14-17 let)

 

1. místo

Pavel Štěpán jr.

Pohár Brněnského Draka - kihon (10-17 let)

 

2. místo

Pavel Štěpán jr.

Vánoční kendování - kihon (10-17 let)

 

2. místo

Jan Kutěj

Vánoční kendování (do 13 let)

 

3. místo

Jan Kutěj

Pohár Brněnského Draka (do 13 let)

 

osmifinále

Tadeáš Doskočil

Mezinárodní juniorský turnaj KOJIKA CUP, Belgie

 

BFS

Tadeáš Doskočil

Pohár Brněnského Draka