NOZOMI DOJO
SPORTOVNÍ KLUB KENDÓ A IAIDÓ
HRADEC KRÁLOVÉ
 

VÁNOČNÍ KENDOVÁNÍ - TURNAJ MLÁDEŽE A TURNAJ TÝMŮ

Výsledky přehledně po letech.

2016  ▪  Hradec Králové, 27.11. 2016

Kihon do 18 let

1.místo Mistecký Mikuláš Nozomi Dojo
2.místo Šandová Karolína Nozomi Dojo
3.místo
3.místo
Kindl Adam
Frömel Matouš
Nozomi Dojo
Tenshin Dojo
BFS Rezková Nikol Nozomi Dojo

Shiai mladší žáci (do 9 let)

1.místo Šandová Karolína Nozomi Dojo
2.místo Ziegelheim Jiří SanDoMon Bílna
3.místo
3.místo
Kindl Adam
Rezková Nikol
Nozomi Dojo
Nozomi Dojo
BFS    

Shiai starší žáci (10-11 let vč.)

1.místo Hegenbart Petr SanDoMon Bílina
2.místo Rydrych Ondřej Nozomi Dojo
3.místo Fronc Adam Tenshin Dojo
BFS Hegenbart Petr SanDoMon Bílina

Shiai drostenci (12-13 let vč.)

1.místo Hřibová Lucie Nozomi Dojo
2.místo Kindl Tadeáš Nozomi Dojo
3.místo Neumann Jan SanDoMon Bílina
BFS Fronc Martin Tenshin Dojo

Shiai junioři (14-17 let vč.) - součást Národního poháru kendó ČR

Součást Národního poháru, výsledky jsou uvedeny u Nozomi Cupu

Týmy - 3 členné bez omezení věku

1.místo Já jsem vám to říkal Eichlerová N., Štěpán p. ml., Fritz Martin
2.místo Šachta Máliš V. ml., Dunka M., Fizek J.
3.místo
3.místo
Kensei
BYlo nás pět
Havlíček O., Havlíček P., Kyncl P.
Havelka O., Kopiště L., Havelka L.

Celkem 16 týmů

 

2015  ▪  Hradec Králové, 28.11. 2015

Kihon do 18 let

1.místo Kindl Adam Nozomi Dojo
2.místo Šandová Karolína Nozomi Dojo
3.místo
3.místo
Kryl Tomáš
Kuchař
Nozomi Dojo
BFS Rezková Nikol Nozomi Dojo

Shiai mladší žáci (do 8 let)

1.místo    
2.místo    
3.místo
3.místo
   
BFS    

Shiai starší žáci (9-11 let vč.)

1.místo    
2.místo    
3.místo
3.místo
Hřibová Lucie
Rydrych Ondřej
Nozomi Dojo
Nozomi Dojo
BFS    

Shiai drostenci (12-13 let vč.)

1.místo    
2.místo    
3.místo
 
   
     

Shiai junioři (14-17 let vč.) - součást Národního poháru kendó ČR

Součást Národního poháru, výsledky jsou uvedeny u Nozomi Cupu

Týmy - 3 členné bez omezení věku

1.místo Kudžira Ziegelheim J., Ziegelheimová J.,
2.místo Santa & sobové Fritz, Korbel,
3.místo
3.místo
19 dní do Star Wars
Trolové
Štěpán P. ml., Havelka O., Havelka L.
Hřibová L., Veltruský Š., Matyáštíková J.

Celkem ... týmů

 

2014  ▪  Hradec Králové, 29.11. 2014

Kihon do 18 let

1.místo Veltruský Šimon Nozomi Dojo, HK
2.místo Neuman Jan SanDoMon Bílina
3.místo
3.místo
Havlíček Ondřej
Zahradník Dan
Kensei
SanDoMon Bílina
BFS Kopiště Pavel Nozomi Dojo, HK

Shiai mladší žáci (do 8 let)

1.místo Hegenbart Petr SanDoMon Bílina
2.místo Ziegelheim Jiří SanDoMon Bílina
3.místo
3.místo
Kopiště Pavel
Matyáštík Vít
Nozomi Dojo, HK
Nozomi Dojo, HK
BFS    

Shiai starší žáci (9-11 let vč.)

1.místo Neuman Jan SanDoMon Bílina
2.místo Matyáštíková J. Nozomi Dojo, HK
3.místo
3.místo
Pavlíček Marek
Zahradník Dan
SanDoMon Bílina
Sandómon Praha
BFS Hokeš Adam Sandómon Praha

Shiai starší žáci (12-13 let vč.)

1.místo Dunka Martin SanDoMon Bílina
2.místo Fizek Jan SanDoMon Bílina
3.místo
 
Eichlerová N.
Lohnický Jakub
Nozomi Dojo, HK
Nozomi Dojo, HK
  Rebel Anthony SanDoMon Bílina

Shiai junioři (14-17 let vč.) - součást Národního poháru kendó ČR

1.místo Kopiště Lukáš Nozomi Dojo, HK
2.místo Kodad Daniel SanDoMon Bílina
3.místo
 
Eichlerová N.
Lohnický Jakub
Nozomi Dojo, HK
Nozomi Dojo, HK
  Havlíček Ondřej Kensei

Týmy - 3 členné bez omezení věku

1.místo Kudžira  
2.místo Prdelky  
3.místo
3.místo
Pudl Prdl Pudr
Krasavec&2 zrůdy
 

Celkem 21 týmů

 

2013  ▪  Hradec Králové, 23.11. 2013

Kihon do 18 let

1.místo Hegenbart Petr Sandómon Bílina
2.místo Laube Petr Sandómon Bílina
3.místo
3.místo
Bureš Petr
Vladimír Šimon
 
BFS    

Shiai mladší žáci (do 8 let)

1.místo Hegenbart Petr Sandómon Bílina
2.místo Ziegelheim Jiří Sandómon Bílina
3.místo
3.místo
--- ---
BFS --- ---

Shiai starší žáci (9-11 let)

1.místo Máliš Vít Sandómon Bílina
2.místo Bureš Petr  
3.místo
3.místo
Bartošek David
Eichlerová Vikt.
 
Nozomi Dojo
BFS    

Shiai starší žáci (12-14 let)

1.místo Havelka Ondřej Nozomi Dojo
2.místo Štefka Miroslav Nozomi Dojo
3.místo
 
Iwama Natsuko
Rebel Anthony
 
     

Shiai junioři (15-18 let)

1.místo Kopiště Lukáš Nozomi Dojo
2.místo Šimek prokop Nozomi Dojo
3.místo
 
Havelka Lukáš
Pitaš Ondřej
Nozomi Dojo
Nozomi Dojo
     

Týmy - 3 členné bez omezení věku

1.místo Sandomon Praha Trabalík, Jelen, Cílek
2.místo Kudžira Ziegelheimová, Bureš, Ziegelheim Jindřich, Vitouš
3.místo
3.místo
Morava
Nastoupí červení bílí
Drcmánková, Brunclík, Formánek
Novák, Klodová, Urban

Celkem 18 družstev

 

2012  ▪  Hradec Králové, 24.11. 2012

Kihon do 18 let

1.místo Šmíd Adam  
2.místo Bartošek Adam  
3.místo
3.místo
Hegenbart Petr
Kraus Jakub
 
BFS    

Shiai mladší žáci (do 11 let)

1.místo Fizek Jan  
2.místo Máliš Vít ml.  
3.místo
3.místo
Eichlerová Nikol
Dunka Martin
 
BFS    

Shiai starší žáci (12-14 let)

1.místo Havelka Lukáš  
2.místo Puchmajer Pavel  
3.místo
3.místo
Kopiště Lukáš
Havelka Ondřej
 
BFS    

Shiai dorostenci a junioři (15-17 let)

1.místo Šimek Prokop  
2.místo Kašíková Ludmila  
3.místo
 
Kraus Jakub
Kodat Daniel
 
     

Týmy - 3 členné bez omezení věku

1.místo Kudžira Jana Ziegelheimová, Jan Fizek,Jindřich Ziegelheim
2.místo Maršmelouni Marek Novák, Adam Urban, Božena Klodová
3.místo
3.místo
Vomsíci
Suši
Lukáš Havelka, Lukáš Kopiště, Martin Fritz
Jakub Kraus, Martin Dunka, Pavel Puchmajer

Celkem 15 družstev

 

2011  ▪  Hradec Králové, 26.11 2011

Kihon do 18 let

1.místo Richter Adam Nozomi Dojo
2.místo Pikola Matěj Nozomi Dojo
3.místo
3.místo
Vitouš Matěj
Prokop Pavel
Sandómon Bílina
Nozomi Dojo
BFS Vitouš Matěj Sandómon Bílina

Shiai mladší žáci (7-10 let)

1.místo Máliš Vít Sandómon Bílina
2.místo Eichlerová Nikol Nozomi Dojo
3.místo
3.místo
Eichlerová Vikt.
Merta Jakub
Nozomi Dojo
Tenshin Dojo
BFS Eichlerová Vikt. Nozomi Dojo

Shiai starší žáci (11-14 let)

1.místo Havelka Lukáš Nozomi Dojo
2.místo Havelka Ondřej Nozomi Dojo
3.místo
3.místo
Kopiště Lukáš
Štefka Miroslav
Nozomi Dojo
Nozomi Dojo
BFS Plášek Jan Tenshin Dojo

Shiai dorostenci a junioři (15-17 let)

1.místo Koutník Jiří Nozomi Dojo
2.místo Pikola Michal Nozomi Dojo
3.místo
 
Kašíková Ludmila
 
Seishinkan
     

Týmy - 3 členné bez omezení věku

1.místo Planet Express Dudáš Ondřej, Novák Marek, Urban Adam, Kašpar Ondřej
2.místo Little Dolphins Kašík Ondřej, Fritz Martin, Koutník Jiří
3.místo
3.místo
Jediové
Gumítci
Pikola Michal, Štěpánová Pavla, Havelka Ondřej
Brychta Petr, Havelka Lukáš, Beňová Jana

Celkem 9 družstev

 

2010  ▪  Hradec Králové, 27.11 2010

Kihon do 18 let

1.místo Horáková Barbora  
2.místo  ---  ---
3.místo
3.místo
 ---  ---
BFS  ---  ---

Shiai mladší žáci

1.místo Havelka Ondřej Nozomi Dojo
2.místo Puchmajer Pavel Kacubó Kenrikai
3.místo
3.místo
Červenka Tomáš
Máliš Vít ml.
Sandómon Bílina
Sandómon Bílina
BFS Fizek Jan Sandómon Bílina

Shiai starší žáci

1.místo Havelka Lukáš Nozomi Dojo
2.místo Brychta Adam Nozomi Dojo
3.místo
3.místo
Draxler Martin
Štefka Miroslav

Nozomi Dojo
BFS Kalousová Tamara  

Shiai dorostenci a junioři

1.místo Koutník Jiří Nozomi Dojo
2.místo Šimek Prokop Nozomi Dojo
3.místo
3.místo
Kašíková Ludmila
Večeřa Jan
 
BFS Kašíková Ludmila  

Týmy - 3 členné bez omezení věku

1.místo Kudžira Ziegelheimová, Máliš, Ziegelheim
2.místo Prdelky Šimek, Fritz, Koutník
3.místo
3.místo
Pokemoni
Růmstró
Šmerda, Kašíková, David
Paul, Kašpar, Berger

Celkem 9 družstev

 

2009  ▪  Hradec Králové, 28.11 2009

Kihon do 18 let

1.místo Brychta Adam Nozomi Dojo
2.místo Dunka Martin DDM Bílina
3.místo
3.místo
Červenka Tomáš
Eichlerová Nikol
DDM Bílina
Nozomi Dojo
BFS Fizek Jan DDM Bílina

Shiai mladší žáci

1.místo Červenka Tomáš DDM Bílina
2.místo Máliš Vít DDM Bílina
3.místo
3.místo
Dunka Martin
Havelka Ondřej
DDM Bílina
Nozomi Dojo
BFS Dunka Martin DDM Bílina

Shiai starší žáci

1.místo Puchmajer Pavel Kacubó kenrikai
2.místo Havelka Lukáš Nozomi Dojo
3.místo
3.místo
Kopiště Lukáš
Velikovský Matěj
Nozomi Dojo
Tenshin Dojo
BFS Kopiště Lukáš Nozomi Dojo

Shiai dorostenci a junioři

1.místo Štěpán Pavel ml. Nozomi Dojo
2.místo Urban Adam Kacubó Kenrikai
3.místo
3.místo
Koutník Jiří
Šimek Prokop
Nozomi Dojo
Nozomi Dojo
BFS Koutník Jiří Nozomi Dojo

Týmy - 3 členné bez omezení věku

1.místo Kudžira Ziegelheimová J., Máliš Vít ml., Ziegelheim J.
2.místo Paňáci Havelka L., Koutník J., Šimek P.
3.místo
3.místo
Prdelky
Zlomeniny
Štěpán ml., Fritz M., Štěpánová P.
Formánek M., Dobrovolný J., Kyncl T.

 

 

2008  ▪  Hradec Králové, 29.11 2008

Kihon do 18 let

1.místo Matoušek T. Kendó klub Tábor
2.místo Jelšík A. Kendó klub Tábor
3.místo
3.místo
Rudolf J.
Svobodová V.
Nozomi Dojo
Kendó klub Tábor
BFS Eichlerová V. Nozomi Dojo

Shiai 7-12 let

1.místo Dobrovolný J. Kacubó Kenrikai
2.místo Kopiště L. Nozomi Dojo
3.místo
3.místo
Havelka L.
Večeřa J.
Nozomi Dojo
Tenshin dojo
BFS Puchmajer P. Kacubó Kenrikai

Shiai 13-18 let

1.místo Štěpán P. ml. Nozomi Dojo
2.místo Cmunt F. Nichibotsu Dójó
 
3.místo
3.místo
Singer P.
Žďárský J.
Sandómon
Nozomi Dojo
BFS Kutěj J. Nozomi Dojo

3 členné TÝMY bez omezení věku

1.místo Tuplák Novák M., Kovář L., Šimek S.
2.místo Mexico Singer P., Zegelheimová J., Kollar
3.místo
3.místo
Suschi
Všiváci
Šimek P., Žďárský J., Koutník J.
Žáčková, Jiřičková, Dvořáková
BFS --- ---
   

 

2007  ▪  Hradec Králové, 24.11 2007

Kihon do 18 let
1.místo Šimek Prokop Nozomi Dojo
2.místo Vacek Petr  
3.místo
3.místo
Havelka Ondřej
Večeřa Jan
Nozomi Dojo
BFS --- ---
Shiai 7-14 let
1.místo Šimek Prokop Nozomi Dojo
2.místo Havelka Lukáš Nozomi Dojo
3.místo
3.místo
Večeřa Jan
Tenshin dojo
BFS --- ---

Shiai 15-18 let

1.místo Štěpán Pavel ml. Nozomi Dojo
2.místo
Fiala Dominik
Kacubó Kenrikai
3.místo
3.místo
Novák Marek
Skácel Jan
Kacubó Kenrikai
Kagawa Kai
BFS    

3-členné TÝMY bez omezení věku

1.místo ONMATO Dudáš O., Kyncl T., Hlaváček
2.místo
Už tam budem? Berger T., Baumruk F., Gregorovičová M.
3.místo
3.místo
5. Kjú
Very Funny
Suchý M., Paul J., Fiala D.
Kloz J., Vacek M., Řeháček L.
BFS    
   

 

2006  ▪  Hradec Králové

Kihon do 17 let
1.místo Skácel JAn Kagawa Kai
2.místo Večeřa Jan Tenshin Dojo
3.místo
3.místo
Hamari Jakub
Hejhal Martin
Kacubó Kenrikai
Kacubó Kenrikai
BFS Avrat František Kagawa Kai
Shiai do 17 let
1.místo Laibrt Lukáš Fudoshin Kai
2.místo Štěpán Pavel Nozomi Dojo
3.místo
3.místo
Míšek Jakub
Vaněk Jakub
Sandómon
Fudoshin Kai
BFS Štrej Marek Fudoshin Kai
   

 

2005   Hradec Králové

Kihon do 18 let
1.místo Štepán Pavel Nozomi Dojo
2.místo Pařízek Lukáš Kacubó Kenrikai
3.místo
3.místo
Beňová Jana
Fiala Dominik
Nozomi Dojo
Kacubó Kenrikai
BFS Havelka Lukáš Nozomi Dojo

 

Kategorie shiai nebyla vypsána.

   

 

2004  ▪  Hradec Králové

Vzhledem ke chřipkové epidemii se turnaj neuskutečnil.

 

2003  ▪  Hradec Králové

Kihon do 18 let
1.místo    
2.místo    
3.místo
3.místo
   
BFS    
Shiai 7-14 let
1.místo    
2.místo    
3.místo
3.místo
   
BFS    

Shiai 15-18 let

1.místo    
2.místo
   
3.místo
3.místo
   
BFS    

3-členné TÝMY bez omezení věku

1.místo    
2.místo
   
3.místo
3.místo
   
BFS    
   

 

2002  ▪  Hradec Králové

Kihon do 18 let
1.místo    
2.místo    
3.místo
3.místo
   
BFS    
Shiai 7-14 let
1.místo    
2.místo    
3.místo
3.místo
   
BFS    

Shiai 15-18 let

1.místo    
2.místo
   
3.místo
3.místo
   
BFS    

3-členné TÝMY bez omezení věku

1.místo    
2.místo
   
3.místo
3.místo
   
BFS